Podřipsko - MIMINKA

Miminka narozená ve druhé polovině května 2018Miminka narozená ve druhé polovině května 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených ve druhé polovině května 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.

Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Adélka KerdováPředání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Adélka Kerdová

Další kolo hlasování o Nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězem za duben a současně celkovým vítězem za 3 měsíce se stala holčička Adélka Kerdová z Roudnice nad Labem.

Miminka narozená v první polovině května 2018Miminka narozená v první polovině května 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině května 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Pravidla a ceny v anketě Nej miminko roudnické porodnicePravidla a ceny v anketě Nej miminko roudnické porodnice

Po třech letech dochází ke změně v oblíbené soutěži pro rodiny miminek narozených v roudnické porodnici. Nově se bude soutěžit o stylovou čtyřkolku německého výrobce BIG: Bobby Car.

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za duben 2018 a celkovým vítězemRozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za duben 2018 a celkovým vítězem

ROUDNICE NAD LABEM - Kolo hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězem za duben 2018 se stala holčička.

Miminka narozená v dubnu 2018Miminka narozená v dubnu 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v měsíci dubnu 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za březen 2018Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za březen 2018

ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem za březen 2018 se stal chlapeček narozený 14. března 2018.

Miminka narozená ve druhé polovině března 2018Miminka narozená ve druhé polovině března 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených ve druhé polovině března 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.

Miminka narozená v první polovině března 2018Miminka narozená v první polovině března 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině března 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za únor 2018Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za únor 2018

ROUDNICE NAD LABEM - Dvě kola hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určila, že vítězem za únor 2018 se stal chlapeček narozený 28. února 2018.

Pro narozená miminka je tu nová výhra v tradiční foto soutěžiPro narozená miminka je tu nová výhra v tradiční foto soutěži

ROUDNICE NAD LABEM - Po třech letech dochází ke změně v oblíbené soutěži pro rodiny miminek narozených v roudnické porodnici. Nově se bude soutěžit o stylovou čtyřkolku německého výrobce BIG, Bobby Ca…

Miminka narozená ve druhé polovině února 2018Miminka narozená ve druhé polovině února 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených ve druhé polovině února 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Strana 1 z 2
1 2 »»