Podřipsko - MIMINKA

Dvojité vítězství v anketě o Nej miminko roudnické porodniceDvojité vítězství v anketě o Nej miminko roudnické porodnice

ROUDNICE NAD LABEM - Podřipská nemocnice pořádá soutěž pro rodiny miminek narozených v roudnické porodnici.

Miminka narozená ve druhé polovině května 2019Miminka narozená ve druhé polovině května 2019

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených ve druhé polovině května 2019. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.

Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Mia KalinováPředání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Mia Kalinová

ROUDNICE NAD LABEM - Další kolo hlasování o Nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězkou za únor, březen a duben 2019 se stala holčička Mia Kalinová z Roudnice nad Labem.


V roudnické porodnici oslavili 300. letošní miminkoV roudnické porodnici oslavili 300. letošní miminko

ROUDNICE NAD LABEM - Jubilejním novorozencem roudnické porodnice je chlapec s ideálními mírami 3130 g a 49 cm, kterému rodiče vybrali krásné české jméno Vojta.

Miminka narozená v první polovině května 2019Miminka narozená v první polovině května 2019

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině května 2019. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za duben 2019Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za duben 2019

ROUDNICE NAD LABEM - Kolo hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězem za duben 2019 se stal chlapeček.


Miminka narozená ve druhé polovině dubna 2019Miminka narozená ve druhé polovině dubna 2019

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených ve druhé polovině dubna 2019. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.

Miminka narozená v první polovině dubna 2019Miminka narozená v první polovině dubna 2019

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině dubna 2019. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za březen 2019Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za březen 2019

ROUDNICE NAD LABEM - Kolo hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězem za březen 2019 se stala holčička.


Na 1. máje se v Roudnici narodilo 200. miminko. Chcete také vyhrát BobbyCar?Na 1. máje se v Roudnici narodilo 200. miminko. Chcete také vyhrát BobbyCar?

ROUDNICE NAD LABEM - Na 1. máje se v roudnické porodnici narodilo 200. miminko roku 2019. A kdo že je tím jubilejním miminkem? Je jím holčička, které rodiče vybrali krásné české jméno Karolína.

Miminka narozená ve druhé polovině března 2019Miminka narozená ve druhé polovině března 2019

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených ve druhé polovině března 2019. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.

Miminka narozená v první polovině března 2019Miminka narozená v první polovině března 2019

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině března 2019. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Strana 1 z 6
1 2 3 »»