Podřipsko - MIMINKA

Miminka narozená v první polovině července 2018Miminka narozená v první polovině července 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině července 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2018Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za červen 2018

ROUDNICE NAD LABEM - Kolo hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězem za červen 2018 se stala holčička.

Miminka narozená ve druhé polovině června 2018Miminka narozená ve druhé polovině června 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených ve druhé polovině června 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Miminka narozená v první polovině června 2018Miminka narozená v první polovině června 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině června 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.

V roudnické porodnici se narodilo letos 300. miminkoV roudnické porodnici se narodilo letos 300. miminko

ROUDNICE NAD LABEM - Zdravotníci roudnické porodnice, přivedli v pátek 29. června 2018 na svět letošní třísté miminko. Malý jubilant se narodil v 1:55:00 a dostal jméno Rudolf Bičovský.

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za květen 2018Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za květen 2018

ROUDNICE NAD LABEM - Kolo hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězem za květen 2018 se stal chlapeček.


Miminka narozená ve druhé polovině května 2018Miminka narozená ve druhé polovině května 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených ve druhé polovině května 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.

Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Adélka KerdováPředání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Adélka Kerdová

ROUDNICE NAD LABEM - Další kolo hlasování o Nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězem za duben a současně celkovým vítězem za 3 měsíce se stala holčička Adélka Kerdová z Roudnice nad Labem.

Miminka narozená v první polovině května 2018Miminka narozená v první polovině května 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v první polovině května 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Pravidla a ceny v anketě Nej miminko roudnické porodnicePravidla a ceny v anketě Nej miminko roudnické porodnice

Po třech letech dochází ke změně v oblíbené soutěži pro rodiny miminek narozených v roudnické porodnici. Nově se bude soutěžit o stylovou čtyřkolku německého výrobce BIG: Bobby Car.

Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za duben 2018 a celkovým vítězemRozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za duben 2018 a celkovým vítězem

ROUDNICE NAD LABEM - Kolo hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězem za duben 2018 se stala holčička.

Miminka narozená v dubnu 2018Miminka narozená v dubnu 2018

ROUDNICE NAD LABEM - MojePodřipsko.cz s roudnickou porodnicí přináší fotografie miminek narozených v měsíci dubnu 2018. Registrovaní čtenáři na webu se mohou zúčastnit hlasování.


Strana 1 z 3
1 2 3 »»