Víme, co všechno se změní v novém litoměřickém hypermarketu Albert

Hypermarket Albert, ilustrační foto. Foto: archiv MojePodřipsko.cz
Hypermarket Albert, ilustrační foto. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Litoměřice /EXKLUZIVNĚ/ - Kromě své nové tváře představí zákazníkům hypermarket Albert po zrušení značky Interspar v Litoměřicích řadu novinek. O nich v rozhovoru pro MojePodřipsko.cz hovoří mluvčí Aholdu Dagmar Krausová.

Reklama

Na co se zákazníci v Litoměřicích mohou těšit, co bude pro ně nového?

Jednou ze změn bude uspořádání vybraných úseků prodejny. Již nyní prošel inovací úsek oddělení ovoce a zeleniny, který je nyní uspořádán ve stylu skutečného tržiště. Zákazníci zde najdou nejen produkty vypěstované lokálními českými farmáři, ale také exotické plody. Ovoce a zelenina budou od otevření k dostání s 30% slevou.

Nabídne Albert nějaké vlastní či jiné značky?


Oddělení pečiva denně nabídne vlastní čerstvé pekařské výrobky doplněné o oblíbené produkty také od regionálního dodavatele. Novinky najdou zákazníci i ve složení sortimentu prodejny. Ten bude rozšířen zejména o výrobky vlastních značek Albert Quality, BASIC, Albert Excellent a Albert Bio.

Co je cílem změny z Intersparu na Albert?

Cílem přestavby prodejen je především zachování toho nejlepšího z obou značek, tedy jak z prodejen Interspar, tak z Alberta. Například úsek lahůdek a masa zůstává prakticky beze změny, sortiment kosmetiky a nepotravinového zboží kopíruje nabídku Alberta.

Jaká bude pracovní doba Albertu a bude to hypermarket?


Ano, bude to hypermarket Albert. Otevřen bude každý den od 7 do 22 hodin. Zákazníci zde také stále mohou uplatnit papírové poukazy na nákup v prodejnách Interspar, a to do konce jejich platnosti.

Do kdy bude otevřen Albert supermarket v Litoměřicích - Pokraticích, v ulici Marie Majerové? A co tam bude - jiný obchodní řetězec vzhledem k rozhodnutí antimonopolního úřadu. Třeba Billa?

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže schválil transakci za předpokladu, že společný podíl na trhu společností Albert a Spar by neměl přesáhnout určité procento v žádném městě. Z tohoto důvodu ÚOHS požadoval, aby Albert prodal konkurenci celkem pět obchodů, mezi které patří také Interspar v  Litoměřicích. Z toho důvodu hledá naše společnost  jiného maloobchodního prodejce potravin, který převezme vybrané prodejny a nadále je bude provozovat. Albert nebude prodejny uzavírat.

Jak dlouho budou v Litoměřicích dvě prodejny Albert?

Prodejny Albert budou fungovat jako obvykle. Proces jejich odprodeje nemá žádný přímý vliv na sortiment, služby nebo jiné činnosti Albertu v období do konečného prodeje. Proces prodeje nebude mít žádný vliv ani na naše zákazníky až do okamžiku, kdy budou prodejny převzaty novým majitelem.

Probíhají jednání s nějakým jiným řetězcem?

V tuto chvíli probíhají jednání s  vhodnými kupci. Na bližší údaje k vyjednávání s novými majiteli se vztahuje obchodní tajemství, z toho důvodu se k jeho průběhu nemůžeme nyní blíže vyjadřovat.

MojePodřipsko.cz oslovilo i společnost Rewe, která provozuje supermarkety Billa i dceřinou firmu Penny Market. "Společnost BILLA chce být blíže svým zákazníkům, proto neustále hledá nové prostory pro své prodejny. Blíže se však k našim záměrům nemůžeme nyní vyjadřovat. O otevírání nových prodejen informujeme obyvatele měst vždy s dodatečným předstihem," sdělila PR manažerka Lucie Borovičková.

ČTĚTE: Litoměřický Interspar brzy skončí. Bude z něj Albert

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře