Ve Štětí budou zhasnuta světla. Připojí se k Hodině Země

Logo Hodina Země
Logo Hodina Země

Štětí - Štětí se opět připojí ke kampani Hodina Země, která proběhne v sobotu 28. března 2015 od 20.30 do 21.30 hodin. Stejně jako v loňském roce bude zhasnuto veřejné osvětlení na Novém náměstí a nasvícení kapličky v Bezručových sadech.

Reklama

Při příznivém počasí se můžete těšit na Novém náměstí na ohnivé žonglování v podání Zdeňka Vlčka a ohnivou show s pyrotechnicky prvky od sdružení Festive. Občerstvení bude zajištěno prostřednictvím Vinotéky na Novém náměstí.

Hodina Země je celosvětový happening propojující obce, firmy a jedince, kteří berou vážně své závazky vůči životnímu prostředí, zejména chápou závažnost probíhajících změn klimatu.

Happening probíhá symbolickým hodinovým zhasnutím světel, ať již veřejného osvětlení, nasvícení památky, štítu firmy, nebo vlastního obýváku. Pozitivní vlna tmy tak postupně oběhne celou planetu - začne na Fidži a končí o den později na ostrově Samoa. Celosvětově kampaň pořádá Světový fond na ochranu přírody (WWF), v České republice pak Ekologický institut Veronica

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře