V roudnické Třebízského ulici bude uzavírka. Opravuje se kanalizace

Rekonstruovaná ulice. Foto: archiv Město Roudnice n/L.
Rekonstruovaná ulice. Foto: archiv Město Roudnice n/L.

Roudnice n/L. - V roudnické Třebízského ulici začne rekonstrukce vodovodu a kanalizace. Stavební práce budou zahájeny v průběhu 13. týdne, tedy na přelomu března a dubna, a podle schváleného harmonogramu mají být dokončeny do 31. srpna 2016.

Reklama

"V rámci naší investiční akce v Třebízského ulici budou zrekonstruovány nevyhovující úseky kanalizace a vodovodu, na které je připojeno cca 400 obyvatel,“ uvedl generální ředitel Severočeské vodárenské společnosti Bronislav Špičák.

Na tyto práce má plynule navázat rekonstrukce kanalizace a vodovodu v Nerudově ulici. I přestože nezačne dříve, než po dokončení předchozí části, bude mít zásadní dopad na místní dopravní obslužnost. Proto byla SVS již předem požádána o prodloužení pracovní doby a práce na 7 dní v týdnu. Akce bude trvat 3 až 4 měsíce a objízdné trasy řešeny a komunikovány v dostatečném předstihu.

Dále jsou v plánu rozsáhlé opravy v ulicích Neklanova, Horymírova, Sámova a Krokova. Vzhledem k tomu, že se jedná o kombinovanou akci několika dalších subjektů (ČEZ – pokládka kabelů, firma RETE – optické kabely, RCE – realizace VO), je předpokládaná doba trvání prací stanovena až na 9 měsíců a bude třeba změn v autobusovém řádu MHD.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře