V Roudnici projednají Strategický plán rozvoje města

Radnice v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz
Radnice v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

ROUDNICE N.L. - Veřejné projednání Strategického plánu rozvoje města Roudnice nad Labem proběhne ve čtvrtek 19. května 2016 od 17 hodin v sále městské knihovny.

Reklama

V červnu roku 2015 proběhlo dotazníkové šetření, prostřednictvím kterého měli všichni občané města možnost vyjádřit svou spokojenost se životem v Roudnici nad Labem a svým názorem tak ovlivnit podobu tohoto dokumentu klíčového pro budoucím směřování rozvoje naší obce.

"Anketa byla úspěšná a ke klíčovým tématům se vyjádřilo přes 1100 respondentů (cca 10% obyvatel města)," řekl mluvčí města Jan Vancl.

Na základě těchto a dalších podkladů pracovních skupin (zdravotnictví; sociální oblast a bezpečnost; infrastruktura a životní prostředí; lidé a cestovní ruch) vypracoval odbor strategického a projektového řízení Městského úřadu Roudnice nad Labem ucelený dokument shrnující analytické vstupy a definující oblasti rozvoje obce na období následujících 10 let.

"Projednání s veřejností je dalším milníkem v procesu schvalování plánu. Přijďte se proto setkat se zhotoviteli dokumentu, vedením města Roudnice nad Labem a vedoucími odborů  a vyjádřit veřejně svůj názor na jeho aktuální podobu," vyzval Jan Vancl.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře