V Roudnici je další krytý bazén pro veřejnost

Bazén v roudnické nemocnici. Foto: archiv PNSP
Bazén v roudnické nemocnici. Foto: archiv PNSP

Roudnice n/L. - Podřipská nemocnice rekonstruovala nemocniční bazén, který je využíván pro rehabilitaci pacientů. Nově bude určen i pro veřejnost.

Reklama

Po krátké odstávce, kdy byl bazén uzavřen z důvodu rekonstrukce, probíhá nyní testovací provoz a schvalovací řízení s hygienickou stanicí.

„Po dokončení bude bazén sloužit jak pacientům rehabilitace, tak i široké veřejnosti. Zájem je také ze strany roudnického domova důchodců, který sídlí v bezprostřední blízkosti nemocnice. Nejenže umožní zajímavé vyžití, ale může také významně zlepšit fyzickou kondici klientů Domova důchodců," upřesnil Tomáš Krajník, ředitel nemocnice.

"Současně připravujeme nové kurzy plavání pro miminka a plavání těhotných. Toto nám umožní velmi moderní, plně automatizovaná úpravna vody instalovaná v tomto měsíci. V neposlední řadě bude bazén sloužit k relaxaci našich zaměstnanců," doplnil Tomáš Krajník.

Podle ředitele nemocnice  je bazén nevýdělečnou činností a jeho provoz je dotován nemocnicí v řádu 20 tisíc korun měsíčně. "Nechceme pacienty Roudnice a nejbližšího okolí připravit o tuto nadstandardní službu a žádaný komfort," dodal Tomáš Krajník.

ČTĚTE:  Roudnickou plaveckou halu čeká zateplení

Reklama

Hodnocení

2.71 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře