Události112.cz doplňují MojePodřipsko.cz. Krimi zprávy v novém stylu

Homepage Události112.cz
Homepage Události112.cz

Specializovaný web Události112.cz odstartoval v novém stylu. Připravena je nová grafika, vylepšený obsah s důrazem na vlastní kauzy, větší integrace se čtenáři.

Reklama

Události112.cz po čtyřech letech výrazně mění grafiku a celkový styl. Web je zároveň začleněn do mediální skupiny MediaShow Group s.r.o., která je vydavatelem webu MojePodřipsko.cz z rodiny serveru SeveročeskýDeník.cz. Díky tomu dochází i ke změně na postu šéfredaktora.

"Po pětiměsíční integraci samostatného webu Události112.cz do mediální skupiny MediaShow Group s.r.o. čtenář vidí první viditelné změny. Ty mají být k lepšímu a významně mají pomoci k dalšímu rozvoji tohoto jedinečného mediálního projektu," říká šéfredaktor Události112.cz a jednatel MediaShow Group s.r.o. Radek Pešout.

Změny jsou v několika úrovních. Především v oblasti grafiky a vizuálního stylu. "Události112.cz jsou především zpravodajským webem, který kontinuálně přináší aktuální informace o nehodách, požárech, zločinech apod. Nově je vytvořena rubrika Téma, neboli kauzy. Ta se má věnovat velkým krimi událostem a z klasického zpravodajského stylu být spíše publicistikou," vysvětluje šéfredaktor Radek Pešout.

Grafika webu Události112.cz je ve stylu zpravodajských regionálních serverů mediální skupiny MediaShow Group - SeveročeskýDeník.cz a ZápadočeskýDeník.cz. "Díky tomu web Události112.cz bude využívat synergií s regionálními weby a těžit z čtenářského potenciálu. Bude docházet ke křížovému marketingu," vysvětluje Radek Pešout.

Marketing je další novinkou webu Události112.cz. "Více budeme investovat do propagace serveru a povědomosti o značce. Kromě propagace na dalších webech mediální skupiny i sociálních sití značku Události112.cz budeme komunikovat i v tištěné podobě. A to v regionálních novinách vydávaných mediální skupinou," konstatuje šéfredaktor Radek Pešout.

Události112.cz chtějí i více využívat interakce se čtenáři. "Budeme i komunitním a vzdělávacím webem. Přestože se orientujeme na většinového čtenáře a laickou veřejnost, chceme zaujmout i odborníky z řad složek integrovaného záchranného systému," nastiňuje plány Radek Pešout.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře