Podřipsko - AKTUALITY

OBRAZEM: Nové parkoviště v Hněvicích u Štětí, kde vzniká terminálOBRAZEM: Nové parkoviště v Hněvicích u Štětí, kde vzniká terminál

ŠTĚTÍ - V Hněvicích u Štětí vzniká dopravní terminál. Město zainvestovalo do výstavby nového odstavného parkoviště u vlakového nádraží. V plánu je i rekonstrukce přednádražního prostoru.

FOTO: Až zase přiteče velká voda, přijde investice do rekonstrukce roudnického bazénu vnivečFOTO: Až zase přiteče velká voda, přijde investice do rekonstrukce roudnického bazénu vniveč

ROUDNICE NAD LABEM /POLEMIKA/ - Byla to velká sláva. Roudnice má zase funkční krytý bazén, který byl nákladně zrekonstruován. Vypadá dobře, je tu ale jedno velké ale.

Na pomezí Hracholusk a Podlusk vznikne relaxační zónaNa pomezí Hracholusk a Podlusk vznikne relaxační zóna

ROUDNICE NAD LABEM - Na pomezí Hracholusk a Podlusk má vzniknout relaxační zóna. Cílem radnice je položit základy zcela nového prostoru pro odpočinek a volný čas.


Roudnický krytý bazén po opravě se otevírá veřejnostiRoudnický krytý bazén po opravě se otevírá veřejnosti

ROUDNICE NAD LABEM - O prodlouženém velikonočním víkendu 30. března až 2. dubna 2018 proběhne zátěžový test zrekonstruovaného krytého bazénu v Roudnici nad Labem.

Roudnická nemocnice peníze od kraje na pohotovost nedostaneRoudnická nemocnice peníze od kraje na pohotovost nedostane

ROUDNICE NAD LABEM - Dětská pohotovost v Roudnici nad Labem nedostane od kraje peníze na provoz, přestože na konci ledna 2018 přislíbil 610 tisíc korun.

Rekonstrukce další části kanalizace v centru Roudnice je odloženoRekonstrukce další části kanalizace v centru Roudnice je odloženo

ROUDNICE NAD LABEM - Plánované zahájení druhé etapy rekonstrukčních prací na kanalizaci v Žižkově ulici v Roudnici nad Labem bylo odloženo. Náhradní termín zhotovitel prozatím nestanovil.


Opravený roudnický bazén už bude mít voduOpravený roudnický bazén už bude mít vodu

ROUDNICE NAD LABEM - Do rekonstruovaného krytého plaveckého bazénu v Roudnici nad Labem již teče voda. Dětský bazén je již naplněn.

Boj o roudnickou nemocnici pokračujeBoj o roudnickou nemocnici pokračuje

ROUDNICE NAD LABEM - Krajský soud v Ústí nad Labem ve čtvrtek (25.1.2018) nepravomocně rozhodl o převodu 50% podílu Josefa Krajníka na druhého společníka firmy Jakuba Zavorala. Ten chce nemocnici přev…

Kraj otočil. Podřipská nemocnice dostane peníze na pohotovostKraj otočil. Podřipská nemocnice dostane peníze na pohotovost

ROUDNICE NAD LABEM - Vedení roudnické nemocnice vyjednalo peníze od Ústeckého kraje na provoz pohotovosti. Jednání se zúčastnilo i město.


Jak to bude s pohotovostí v Podřipské nemocnici?Jak to bude s pohotovostí v Podřipské nemocnici?

ROUDNICE NAD LABEM - Jak je to s financováním pohotovosti v roudnické nemocnici? Vedení Ústeckého kraje i města Roudnice nad Labem jedná s vedením Podřipské nemocnice. Jak to nakonec dopadne?

Kraj nepodpořil pro rok 2018 dětskou pohotovost v roudnické nemocniciKraj nepodpořil pro rok 2018 dětskou pohotovost v roudnické nemocnici

ROUDNICE NAD LABEM - Nikoliv v Roudnici nad Labem, ale v Litoměřicích bude pro rok 2018 fungovat pohotovost pro děti a dorost. Pohotovost pro dospělé nadále zůstane v roudnické nemocnici.

Penta chce ovládnout nemocnici v Roudnici. Dopadne to jako v Sušici?Penta chce ovládnout nemocnici v Roudnici. Dopadne to jako v Sušici?

ROUDNICE NAD LABEM - Penta Hospitals CZ stále usiluje o získání celého obchodního podílu Podřipské nemocnice s poliklinikou. Avšak 50procentní vlastník Josef Krajník upozorňuje, že roudnickou nemocnic…


Strana 4 z 38
«« 2 3 4 5 6 »»