Roudnický moderátor Vlastimil Čtverák je druhým místostarostou

Vlastimil Čtverák. Foto: archiv Město Roudnice nad Labem
Vlastimil Čtverák. Foto: archiv Město Roudnice nad Labem

ROUDNICE NAD LABEM - Do funkce druhého místostarosty Roudnice nad Labem byl zvolen Vlastimil Čtverák, který je ve městě a v regionu známý i jako moderátor.

Reklama

Známý je i jako ředitel podřipské pohřební služby či smuteční řečník.

„Již má kandidatura v komunálních volbách byla motivována ambicí aktivně se podílet na rozvoji a správě našeho města. Po zvolení do zastupitelstva jsem i proto přijal funkci radního. Stejná motivace mne vedla i k přijetí odpovědnosti a nabídky ucházet se před zastupiteli o post místostarosty,“ řekl nově zvolený místostarosta Vlastimil Čtverák.

Dosavadní vedení města od zřízení funkce druhého místostarosty a přerozdělení kompetencí očekává úlevu od povinností, jejichž plnění bylo v povolebním období, zejména po časové stránce, stále složitější.

„Již v průběhu povolebního vyjednávání jsme jasně deklarovali, že absence druhého místostarosty je jen dočasná a jeho zvolení je jen otázkou času a výsledku politických jednání. Vzhledem k tomu, že se nenašel vhodný kandidát z jiného uskupení, koalice se rozhodla nominovat pana Čtveráka. Jsem přesvědčen, že jeho volba je správným krokem a Roudnici má co nabídnout,“ řekl starosta města František Padělek

Reklama

Hodnocení

2.54 hvězdiček / Hodnoceno: 13x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře