Roudnický krytý bazén má být otevřen v první polovině roku 2018

Bazén v Roudnici nad Labem. Foto: archiv Město Roudnice nad Labem
Bazén v Roudnici nad Labem. Foto: archiv Město Roudnice nad Labem

ROUDNICE NAD LABEM - Veřejnost se otevření roudnického krytého bazénu dočká v roce 2018. V současné době je, kromě již dokončeného opláštění budovy a technické části, hotova převážná část zázemí a malý bazén.

Reklama

Naproti tomu v téměř celém prostoru velkého bazénu je vystavěno lešení, díky kterému bylo, před dokončením nerezové vany, možné rozkrýt strop.

„Stejně jako předtím, než jsme se rozhodli pro investici do druhé etapy rekonstrukce krytého bazénu, i nyní jsme se zde sešli a opět vidíme, že se jedná o velmi rozsáhlý a obtížný úkol. V průběhu prací na takto velkém projektu, přicházíme na skutečnosti, které před jeho zahájením nebyly zcela zřejmé," uvedl místostarosta František Padělek.

"Některé části, mezi nimi i strop velkého bazénu, si postupně žádají více pozornosti, než byl původní předpoklad. Na základě těchto skutečností nás zhotovitel upozornil, že termín dokončení stavby, koncem tohoto roku, může být ohrožen. Na základě toho jsme vyvolali jednání s vedením firmy Berndorf a tuto problematiku s nimi aktivně řešíme,“ nastínil místostarosta.

Podle roudnické radnice po provedení všech projektovaných činností tak bude krytý plavecký bazén ve zcela novém zrekonstruovaném stavu. Sloužit veřejnosti z širokého okolí má již v první polovině roku 2018.

Reklama

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře