Roudnice nad Labem připravuje strategický plán města

Radnice v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz
Radnice v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Roudnice n/L. - Dotazníkové šetření, které probíhá v červnu 2015, mezi obyvateli Roudnice nad Labem má zjistit potřeby veřejnosti. Město připravuje nový strategický plán.

Reklama

Vedení města Roudnice nad Labem společně s novým odborem strategického a projektového řízení, začalo v tomto roce pracovat na aktualizaci strategického plánu města.

"V červnu probíhá dotazníkové šetření, prostřednictvím kterého mají všichni občané města možnost vyjádřit svou spokojenost se životem v Roudnici nad Labem a svým názorem tak ovlivnit podobu tohoto dokumentu klíčového pro budoucím směřování rozvoje naší obce," řekl mluvčí města Jan Vancl.

"Jedná se o prvotní šetření s cílem nalézt klíčové oblasti, které občané města vnímají jako problematické. Váš názor je pro nás velmi důležitý. Zapojte se a využijte možnosti podílet se na rozhodování o naší společné budoucnosti!" apeloval mluvčí města.

Dotazníky jsou k dostání na dvou sběrných místech a to v městském infocentru na Karlově náměstí a vestibulu roudnické nemocnice.  Samozřejmostí je přítomnost školeného personálu, který zodpoví vaše případné otázky.

Město anketu realizuje i ve spolupráci s místními vzdělávacími institucemi. Dotazníky budou rozdány nejen na školách, ale v  pracovním týdnu 15.6. – 19.6. budou ve vybraných lokalitách distribuovány i za pomoci žáků Soukromé podřipské střední odborné školy a středního odborného učiliště o.p.s., kteří vám též ochotně poradí.

Anketa probíhá i na webových stránkách města prostřednictvím elektronického formuláře, který naleznete na speciální stránce.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře