Pokračuje sbírka pro malou Natálku. Plastová víčka se odevzdávají v nemocnici

Natálka. Foto: Alucca PHOTONatálka. Foto: Alucca PHOTO

Roudnice n/L. - Tříletá Natálka, která se narodila předčasně a navíc s řadou vážných komplikací, potřebuje pomoc. Sbírka s plastovými víčky jí může pomoci.

Reklama

"Zdravotní stav kromě intenzivní péče vyžaduje vzhledem k velmi nízké váze také speciální nutriční a finančně velmi náročnou stravu. Právě ta se stala předmětem sbírky, kterou se vedení nemocnice po dubnové hospitalizaci Natálky rozhodlo uspořádat," uvedla Martina Macháčková ze sekretariátu Podřipské nemocnice s poliklinikou.

Kdo chce pomoci Natálce, může tak učinit ať už formou finančního příspěvku do sbírky „NATÁLKA“ na číslo účtu: 2673598093/0800 variabilní symbol 1111 nebo přímo v roudnické nemocnici sbírkou víček od plastových lahví.

Výkup za 1 kg víček je 6 Kč. Mamince jsme k dnešnímu dni odevzdali 3 velké pytle plastových víček," upřesňuje Martina Macháčková.

"Vedení nemocnice pečlivě sleduje své pacienty a v takto závažných případech se jim snaží pomáhat i po hospitalizaci. V současné době podporuje Podřipská nemocnice v Roudnici nad Labem sbírku na konto bariéry pro dalšího dětského pacienta. Pokud se chcete dozvědět více, napište nám na email pnsp@pnsp.cz," dodala Martina Macháčková.

ČTĚTE:  Podřipská nemocnice sbírá plastová víčka. Vítěžek půjde na pomůcky Natálky

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů
Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé
Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna


Komentáře