Noviny MojePodřipsko.cz zamíří ke čtenářům. Co nabídnou?

Homepage MojePodřipsko.cz
Homepage MojePodřipsko.cz

Podřipsko - Blíží se vydání nových tištěných novin MojePodřipsko.cz. Jakmile vyjedou z novinové rotačky, budou v následujících třech týdnech distribuovány po celém regionu.

Reklama

Tabloidní formát, celobarevný tisk, 16 stran. Tak budou vypadat nové noviny MojePodřipsko.cz.

"Vymysleli jsme koncept, který si otestujeme přímo v terénu. Víme, že tyto noviny čtenáři ihned neodhodí, ale se zájmem si přečtou články od titulní strany až na konec. Obsah je vytvořen pro širokou cílovou skupinu, typický masový formát, neboli mainstream," naznačuje Radek Pešout, jednatel mediální skupiny MediaShow Group, která je vydavatelem tištěné verze MojePodřipsko.cz.

"Vytvořili jsme dvě mutace pro region Podřipska a Litoměřicka. Dohromady plnohodnotných 24 stran obsahu. Charakteristickým znakem je barva, fotografie, atraktivní titulky," prozrazuje Radek Pešout.

"Obsahově noviny nejsou bulvár, ale ani nudné šedivé regionální noviny. Články jsou vlastní investigativní témata podložená fakty. Při zpracování bylo čerpáno z mnoha dokumentů a materiálů, se kterými pracovalo analytické oddělení mediální skupiny," říká šéfredaktor MojePodřipsko.cz.

"Máme dokonalý přehled o regionu. Při plánování obsahu jsme měli několik variant témat. Nakonec jsme se rozhodli pro ty, které jsme zpracovali do tištěné podoby," dodává Radek Pešout.

ČTĚTE:  Roudnicko a Štětsko čekají nové noviny - MojePodřipsko.cz

Reklama

Hodnocení

3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře