Nad Legnerovou se stahují mračna. Vaz jí mohou zlomit dotace na sociální služby

Radnice v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz
Radnice v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Roudnice n/L. - Rozbuška v podobě návrhu dotací na sociální služby tiká na roudnické radnici. Připravovaný plán vypracovaný vedoucí odboru sociálních věcí Monikou Legnerovou dráždí některé radní města.

Reklama

"Za situace, kdy město nemá schválený rozpočet na rok 2015 nelze kvalifikovaně určovat, v jaké výši budou vyčleněny peníze na dotace v oblasti sociálních služeb. Je to téma, které potřebuje širší diskusi a určení priorit," uvedl pro MojePodřipsko.cz radní města Josef Krajník (SNK ED).

Napjatou situaci vyvolala Monika Legnerová svým prohlášením pro média, co považuje za prioritu. Ta vyzdvihla některé organizace, kterým by ráda přidělila dotaci. Právě její odbor na základě žádostí připravuje pro jednání rady i zastupitelstva seznam adeptů na přiznání dotace. Z vyjádření vyplynulo, že její prioritou je přiznat dotaci roudnické Naději.

Systém sociálních služeb na roudnické radnici je podle Josefa Krajníka diskutabilní a bude nutné jej přepracovat. "Čekám od paní Legnerové na požadované informace a podklady, které jsem zatím nedostal," uvedl radní města.

ČTĚTE:  Skončí vedoucí roudnického sociálního odboru Legnerová?

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře