Na Podřipsku začíná Tříkrálová sbírka 2015

Koledníci. Foto: archiv Farní charita Roudnice nad Labem
Koledníci. Foto: archiv Farní charita Roudnice nad Labem

Podřipsko - Farní charita Roudnice nad Labem oznamuje občanům, že od soboty 3. ledna do úterý 6. ledna 2015 bude probíhat na Podřipsku již tradiční Tříkrálová sbírka. Koledníci budou v Roudnici nad Labem přítomni po celou dobu trvání akce.

Reklama

Skupinky koledníků z Farní charity Roudnice n.L. tvoří 3 děti – oblečené za krále (v bílých pláštích a s papírovými korunkami na hlavách) v doprovodu vedoucího - osoby starší 15 let.

Finanční příspěvky vybírají do úředně zapečetěných kasiček opatřených logem Charity Česká republika. Vedoucí skupinky bude mít u sebe průkaz vedoucího skupiny koledníků, občanský průkaz a povolení o konání sbírky. Na vyžádání vám tyto doklady musí předložit.

"Když cestou potkáte tři krále, nebo zazvoní u vás doma – prosím neodmítejte je, neboť svým příspěvkem pomáháte těm, kteří to potřebují," apeluje vedení roudnické Farní charity. "Výtěžek sbírky bude určen na projekty Farní charity Roudnice nad Labem - azylový dům pro ženy a matky s dětmi, charitní šatník a individuální podporu rodin s dětmi."

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře