Na Podřipsku probíhá Tříkrálová sbírka 2014

Tříkrálová sbírka probíhá na Podřipsku, ilustrační foto. Foto: Charita Česká KameniceTříkrálová sbírka probíhá na Podřipsku, ilustrační foto. Foto: Charita Česká Kamenice

Podřipsko - Farní charita Roudnice nad Labem oznamuje, že ve dnech 3. – 6. ledna 2014 bude na Roudnicku a obcích podřipského vikariátu probíhat tradiční Tříkrálová sbírka. S koledníky se můžete potkat v tomto období v Roudnici nad Labem, Budyni n. O. a okolních obcích.

Reklama

Slavnostní zahájení proběhlo v pátek 3. ledna v 10.00 hodin na Karlově náměstí v Roudnici n.L., kde všem koledníkům požehnal P. Martin Brousil - místní kněz římskokatolické farnosti v Roudnici n.L.

"Upozorňujeme občany, že skupinky koledníků z Farní charity Roudnice n. L. budou tvořit 3 děti – oblečené za krále (v bílých pláštích a s papírovými korunkami na hlavách) v doprovodu vedoucího - osoby starší 15 let. Finanční příspěvky vybírají do úředně zapečetěných kasiček opatřených logem Charity Česká republika. Vedoucí skupinky bude mít u sebe průkaz vedoucího skupiny koledníků, občanský průkaz a povolení o konání sbírky. Na vyžádání musí tyto doklady předložit," sdělilo vedení roudnické Farní charity.

"Když cestou potkáte tři krále, nebo zazvoní u vás doma – prosím neodmítejte je, neboť svým příspěvkem pomáháte těm, kteří to potřebují."

Výtěžek sbírky bude určen na zajištění potřeb klientů Azylového domu pro ženy a matky s dětmi v Domově sv. Josefa v Roudnici n.L a charitního šatníku, který Farní charita Roudnice n.L. provozuje.

Tři králové na Podřipsku
Tři králové na Podřipsku
Tři králové na Podřipsku
Tři králové na Podřipsku
Tři králové na Podřipsku
Tři králové na Podřipsku


Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním
Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017 Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017
Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy? Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?

Po zřícení malého letadla jsou mrtví Po zřícení malého letadla jsou mrtví
Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů
Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé


Komentáře