MojePodřipsko.cz zvyšuje čtenost, v regionu je více vidět

Venkovní reklama na MojePodřipsko.cz. Foto: archiv MojePodřipsko.cz
Venkovní reklama na MojePodřipsko.cz. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Podřipsko - Nový zpravodajsko-informační web MojePodřipsko.cz zvyšuje čtenost a povědomost o značce v regionu Podřipska. V těchto dnech odstartovala venkovní image kampaň, která má podpořit známost značky.

Reklama

"Budujeme nový web od nuly v konkurenčním prostředí na mediálním trhu v regionu Roudnice nad Labem a Štětí. Naší ambicí je stát se na podzim 2014 nejčtenějším, nejcitovanějším a nejrespektovanějším regionálním serverem v regionu," říká šéfredaktor MojePodřipsko.cz Radek Pešout.

"Odlišujeme se od konkurence v mnoha aspektech. Především v obsahovém zaměření, které prezentuje náš claim O čem se jinde nepíše a Tady jsme doma. MojePodřipsko.cz není webem, který přetiskuje tiskové zprávy, ale hledá vlastní témata, která hýbou děním na Podřipsku. Přinášíme do regionu skutečnou žurnalistickou práci zaměřenou na investigativní témata," říká Radek Pešout.

"Silnou složkou budou i analytické, publicistické a názorové texty. Chceme lidem na Podřipsku témata přinášet v souvislostech," konstatuje šéfredaktor MojePodřipsko.cz.

ČTĚTE: Co je MojePodřipsko.cz?

Reklama

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 30x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře