MojePodřipsko.cz zvyšuje čtenost, v regionu je více vidět

Venkovní reklama na MojePodřipsko.cz. Foto: archiv MojePodřipsko.czVenkovní reklama na MojePodřipsko.cz. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Podřipsko - Nový zpravodajsko-informační web MojePodřipsko.cz zvyšuje čtenost a povědomost o značce v regionu Podřipska. V těchto dnech odstartovala venkovní image kampaň, která má podpořit známost značky.

Reklama

"Budujeme nový web od nuly v konkurenčním prostředí na mediálním trhu v regionu Roudnice nad Labem a Štětí. Naší ambicí je stát se na podzim 2014 nejčtenějším, nejcitovanějším a nejrespektovanějším regionálním serverem v regionu," říká šéfredaktor MojePodřipsko.cz Radek Pešout.

"Odlišujeme se od konkurence v mnoha aspektech. Především v obsahovém zaměření, které prezentuje náš claim O čem se jinde nepíše a Tady jsme doma. MojePodřipsko.cz není webem, který přetiskuje tiskové zprávy, ale hledá vlastní témata, která hýbou děním na Podřipsku. Přinášíme do regionu skutečnou žurnalistickou práci zaměřenou na investigativní témata," říká Radek Pešout.

"Silnou složkou budou i analytické, publicistické a názorové texty. Chceme lidem na Podřipsku témata přinášet v souvislostech," konstatuje šéfredaktor MojePodřipsko.cz.

ČTĚTE: Co je MojePodřipsko.cz?

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 30x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním
Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017 Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017
Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy? Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?

Po zřícení malého letadla jsou mrtví Po zřícení malého letadla jsou mrtví
Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů
Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé


Komentáře