MojePodřipsko.cz připravuje novinky. Sesterské MojeLitoměřicko.cz trhá rekordy

Homepage MojePodřipsko.cz
Homepage MojePodřipsko.cz

Podřipsko - Zpravodajsko-informační web MojeLitoměřicko.cz po půl roce ostrého provozu se výrazně etabluje v regionu Litoměřicka a Lovosicka. To samé platí i o webu MojePodřipsko.cz.

Reklama

Sesterský web MojeLitoměřicko.cz  v pondělí 18. srpna 2014 dosáhl rekordní návštěvnosti.

Za šest měsíců z absolutní nuly Litoměřicko a Lovosicko má silný zpravodajsko-informační web, který konkuruje zavedeným lokálním médiím v regionu. To samé začíná platit i o Roudnicku a Štětsku. Cílem je upevňovat pozici a postupně se stát lídrem trhu.

"Potvrzuje se, že známe tento region, známe své čtenáře. Vytipovali jsme silná témata, která obyvatele Litoměřicka a Lovosicka zajímají. Díky tomu zvyšujeme čtenost a stále více máme čtenáře, kteří se opakovaně na stránky vrací," říká šéfredaktor MojeLitoměřicko.cz a MojePodřipsko.cz Radek Pešout. "Potěšující je, že stále více lidí chodí na stránky přímo na homepage, což znamená, že povědomost o značce se zvyšuje."

Čtenost MojeLitoměřicko.cz a MojePodřipsko.cz je oddělena. "Pokud bychom čtenost obou těchto webů sečetli, podíl na trhu v regionu Litoměřicka a Roudnicka se ještě zvyšuje a blížíme se ke čtenosti Litoměřického deníku na webu. Dostat se na stejnou úroveň a dokonce čtenost překonat je jen otázkou několika měsíců," konstatuje Radek Pešout.

K vytyčenému cíli by mělo pomoci rozšíření obsahu. Připraveny jsou nové rubriky typu NA VAŠÍ STRANĚ, LIDÉ Z PODŘIPSKA, U NÁS TO ŽIJE, ZE ŽIVOTA ŠKOL.

"Jinými slovy, k naší silné investigativní složce a tématům, o která jiná média psát nemohou - ať už z inzertních či politických důvodů - přidáme další komunitní, a to v atraktivním obalu," nastiňuje plány Radek Pešout. "Pomáhá nám to, že ostatní weby či noviny nemohou psát různá témata, přitom čtenáři je vyhledávají."

Na podzim 2014 je navíc připravena masivní marketingová akce. "Ta se postará o významné rozšíření povědomí o značce MojePodřipsko.cz v regionu," dodává šéfredaktor webu, který patří do rodiny SeveročeskýDeník.cz.

ČTĚTE:  Co je MojePodřipsko.cz?

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře