MojePodřipsko.cz - číslo 1 na Roudnicku a Štětsku

Homepage MojePodřipsko.cz
Homepage MojePodřipsko.cz

Nejlepší informace z regionu Roudnicka a Štětska. To je MojePodřipsko.cz. Podzimní sezóna 2015 nabídne jedinečný obsah, velký zásah a smršť novinek.

Reklama

MojePodřipsko.cz je součástí krajského serveru SeveročeskýDeník.cz. To je rodina lokálních webů. Kromě Roudnicka přináší zprávy a informace z Litoměřicka,  Chomutovska, Mostecka, Teplicka, Ústecka, Děčínska, Šluknovska, Českolipska, Liberecka a na podzim nově také z Jablonecka, Semilska a Lounska/Žatecka.

"Síť lokálních webů s vlastní identitou byla postavena. Nyní se více zaměříme na obsah. Připravujeme několik atraktivních obsahových formátů," říká šéfredaktor Radek Pešout.

MojePodřipsko.cz je chápáno jako číslo 1 na Roudnicku a Štětsku. "Přinášíme důležitá témata, o kterých se mluví, jako první. Přinášíme inovativní jedinečné obsahové formáty jako první," konstatuje Radek Pešout.

Červenec a srpen 2015 je pro SeveročeskýDeník.cz rekordní. K posílení značky bude probíhat na podzim velká marketingová kampaň.

"Nejsme obyčejný lokální web. Jsme součástí velké rodiny profesionální mediální skupiny MediaShow Group," dodává Radek Pešout.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře