Komplikace. V Roudnici bude uzavírka ulic Havlíčkova, Prokopova a Jeronýmova

V Roudnici probíhají práce v ulicích. Foto: archiv MojePodřipsko.cz
V Roudnici probíhají práce v ulicích. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Roudnice n/L. - Nejen Alej 17. listopadu, ale i Havlíčkova, Prokopova a Jeronýmova ulice budou uzavřeny. V srpnu 2014 na řidiče čekají další dopravní omezení a objížďky.

Reklama

Od od 31. týdne až do 15. října 2014 budu probíhat stavební práce na výměně kanalizace v Havlíčkově ulici v Roudnici nad Labem.

"Koncová větev stávající jednotné kanalizace v Havlíčkově ulici je zděná stoka vejčitého profilu. Byla uvedena do provozu roku 1928 a dnes je ve špatném technickém stavu. Její rekonstrukce je nutná z důvodu viditelných trhlin a vymletých spár, takže vypadává zdivo," sdělil Jiří Hladík, mluvčí Severočeské vodárenské společnosti.

Od čtvrtka 24.7.2014 bude z důvodu I. etapy rekonstrukce kanalizace a vodovodu uzavřená ulice Prokopova, a to až do 9. září 2014. Objížďka povede po Kratochvílově ulici a po obchvatu do ulice Krabčická. "Vzhledem k náročnosti prováděných prací, bude nová kanalizace ukládána do hloubky až 8 m, nelze opravy provádět za provozu," sdělil Jan Vancl z roudnické radnice.

V této době nebudou obsluhovány ani autobusové zastávky MHD v ulici Michálkova, Náměstí 28.října, Tylova a Bezděkov U Hřiště. Pro linkovou dopravu nebude obsluhována zastávka u nádraží a Bezděkov U hřiště.

ČTĚTE: FOTO. Alej 17. listopadu je uzavřena. Jak se dostat do nemocnice?

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře