Kauza hazard ve Štětí: Co chystá radnice ve vyhlášce?

Ve Štětí debatují o zákazu či omezení hracích automatů. Foto: archiv Policie ČRVe Štětí debatují o zákazu či omezení hracích automatů. Foto: archiv Policie ČR

Štětí - Vedení města Štětí připravilo vyhlášku omezující hazard. Na zastupitelstvu se bude projednávat a schvalovat. V plánu jsou dílčí opatření.

Reklama

Herny ve Štětí by měly mít povinně tmavá skla u výloh, aby nebylo možné nahlížet dovnitř. Cedule s nápisem Herna nesmí lákat gamblery blikáním ani svítit, výška písmen má být do 15 centimetrů. Také herna nesmí upozorňovat na výši možné výhry.

To jsou závěry k omezení hazardu ve Štětí, o kterých budou debatovat zastupitelé ve čtvrtek 6. února 2014. Součástí vyhlášky bude seznam s 11 hernami ve městě.

Jenže s těmito závěry nesouhlasí Milan Rygl, který sbíral podpisy pod petici. "Není dobrá investice do budoucnosti, aby město udržovalo herny při životě, když z nich příjem do rozpočtu města činí jen 3 procenta a tvrdit, že je to podpora sportu," uvedl.

Právě Milan Rygl se zúčastní zastupitelstva města a pokusí se zastupitele přesvědčit, aby město zakázalo herny na celém území Štětí.

ČTĚTE: Štětí řeší hrací automaty i územní plán města

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním
Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017 Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017
Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy? Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?

Po zřícení malého letadla jsou mrtví Po zřícení malého letadla jsou mrtví
Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů
Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé


Komentáře