František Padělek je novým starostou Roudnice nad Labem. Vladimír Urban je radním

Radnice v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz
Radnice v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

ROUDNICE NAD LABEM - František Padělek (Společně pro Roudnici) byl zvolen novým starostou Roudnice nad Labem. Místostarostou je Jiří Řezníček (ANO).

Reklama

Ustavující zasedání roudnického zastupitelstva potvrdilo koalici SPR, ANO a KSČM. Nově zvolený starosta František Padělek představil program pro nadcházející volební období a připustil budoucí rozšíření koalice.

Starostou byl zvolen František Padělek a Jiří Řezníček bude nadále pokračovat ve funkci místostarosty.

Možnost zvolení druhého místostarosty v tomto volebním období prozatím nebyla využita. Rada města zůstává sedmičlenná. Kromě již zmíněných v ní zasednou Vladimír Urban, Vlastimil Čtverák a Jan Ekrt za Společně pro Roudnici n. L., Pavel Elias za ANO 2011 a Miroslav Pém za KSČM.

"Moje vize, kterou jsem vyjadřoval v předvolebním období, bylo vytvoření co nejširší koalice, což se zatím nepodařilo plně uskutečnit. Bez jakýchkoli podmínek byla nabídnuta spolupráce Akci R, ANO a KSČM. To, že kolegové z Akce R, lépe řečeno z TOP 09, odmítli spolupráci v navržené koalici, byla jejich svobodná volba, kterou jsme nuceni akceptovat a za kterou nesou zodpovědnost vůči svým voličům jenom oni sami,“ sdělil po svém zvolení František Padělek.

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře