Domov důchodců zůstane ve správě města, rozhodli roudničtí radní

Domov důchodců v Roudnici nad Labem. Foto: archiv Pytloun.cz
Domov důchodců v Roudnici nad Labem. Foto: archiv Pytloun.cz

Roudnice n/L. - Domov důchodců v Roudnici nad Labem bude i nadále příspěvkovou organizací města. Radní o tom hlasovali na dubnovém zasedání, v současnosti probíhá výběrové řízení na nového ředitele.

Reklama

"Rada města sděluje, že nemá zájem Domov důchodců v Roudnici nad Labem pronajmout jakémukoliv subjektu a bude ho i nadále provozovat jako příspěvkovou organizaci města," stojí v zápisu z rady města.

Vedení Roudnice nad Labem tak utnulo spekulace o možném pronájmu zařízení po odvolání tehdejšího ředitele Eduarda Kaplana. Nabídku k provozování podalo vedení roudnické nemocnice, což vyvolalo nevoli u zastupitele Vladimíra Vlka (ČSSD).

V současné době probíhá výběrové řízení. Ke zveřejněnému seznamu členů výběrové komise radní města ješto navolili další členy. A to například o zastupitelku Alenu Machovou, radní Lenku Selčanovou, dále o členku odborové organizace domova důchodců a občanské sdružení nebo zastupitele Václava Mazáka. Mezi náhradníky je místostarosta Kubínek a tajemnicí komise Monika Legnerová.

ČTĚTE: Kdo bude rozhodovat o novém řediteli domova důchodců?

Libor Svět: Muž, který skutečně ovládá roudnickou radnici

Eduard Kaplan neuznal odvolání. Stále trvá, že je šéfem domova důchodců

Bude ředitelkou roudnického Domova důchodců Lenka Pasečiaková?

Eduard Kaplan skončil. Radní odvolali ředitele domova důchodců

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře