Podřipsko - AKTUALITY

OBRAZEM: Před 5 lety byla velká demonstrace za zachování Podřipské nemocniceOBRAZEM: Před 5 lety byla velká demonstrace za zachování Podřipské nemocnice

ROUDNICE NAD LABEM - Přesně před pěti lety vrcholil boj Podřipské nemocnice se zdravotními pojišťovnami. Reálně hrozil zánik. To se i díky tisícovkám lidí nejen z Podřipska nepodařilo. Tehdy 17. listo…

Roudnický krytý bazén má být otevřen v první polovině roku 2018Roudnický krytý bazén má být otevřen v první polovině roku 2018

ROUDNICE NAD LABEM - Veřejnost se otevření roudnického krytého bazénu dočká v roce 2018. V současné době je, kromě již dokončeného opláštění budovy a technické části, hotova převážná část zázemí a mal…

Bojuje roudnická nemocnice opět o existenci? 5 let po demonstraciBojuje roudnická nemocnice opět o existenci? 5 let po demonstraci

ROUDNICE NAD LABEM - Před pěti lety vrcholil boj Podřipské nemocnice se zdravotními pojišťovnami. Reálně hrozil zánik, maximálně jen zachování ambulantní péče. Po pěti letech to vypadá, že se tehdejší…


Referendum ve Vědomicích: Trasu obchvatu lidé odmítliReferendum ve Vědomicích: Trasu obchvatu lidé odmítli

VĚDOMICE - Vědomičtí si nepřejí navrženou trasu obchvatu obce. Rozhodli o tom v obecním referendu konaném v termínu voleb do Sněmovny.

Roudnické strážníky čeká stěhováníRoudnické strážníky čeká stěhování

ROUDNICE NAD LABEM - Služebnu roudnických strážníků čeká stěhování. V příštím roce by tak mohla sídlit společně s dobrovolnými hasiči v areálu na Aleji 17. listopadu.

Krajník vs. Zavoral: Lenka Pasečiaková jako jednatelka Podřipské nemocnice?Krajník vs. Zavoral: Lenka Pasečiaková jako jednatelka Podřipské nemocnice?

ROUDNICE NAD LABEM - Poloviční spoluvlastník Podřipské nemocnice s poliklinikou Jakub Zavoral zpochybňuje své odvolání z pozice jednatele. Naopak se pokusil odvolat z pozice jednatele Josefa Krajníka.


Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?

ROUDNICE NAD LABEM - Městu pod Řípem neklesá počet obyvatel, dokonce mírně roste. Přesto život na maloměstě má do ideálu daleko, naopak podle průzkumů jsou více vidět negativní jevy.

Boj o Podřipskou nemocnici. Co mělo být rozbuškou sporu, který graduje?Boj o Podřipskou nemocnici. Co mělo být rozbuškou sporu, který graduje?

ROUDNICE NAD LABEM - Téměř dva roky se v zákulisí soukromé roudnické nemocnice bojuje o její další existenci. Spory měly začít nákupem podílu nemocnice v Mariánských Lázních.

Změna ve vedení Podřipské nemocniceZměna ve vedení Podřipské nemocnice

ROUDNICE NAD LABEM - Roudnická nemocnice změnila vedení. Z funkce jednatele byl odvolán Jakub Zavoral, o jeho nástupci nebylo zatím rozhodnuto.


V Račicích je mistrovství světa v kanoistice. Budou dopravní omezeníV Račicích je mistrovství světa v kanoistice. Budou dopravní omezení

RAČICE - V souvislosti s mistrovstvím světa v kanoistice na račickém vodním kanále policie připravila bezpečnostní i dopravní omezení.

Falešná gynekoložka, která úřadovala i v Roudnici, byla odsouzenaFalešná gynekoložka, která úřadovala i v Roudnici, byla odsouzena

ROUDNICE NAD LABEM - V roce 2012 se žena pohybovala v Roudnici nad Labem, vydávala se za lékařku-gynekoložku. V červnu byla kvůli jiným podvodům odsouzena na více jak 6 let.

Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?Víme, jaké místo získal Vladimír Vlk. Pomohla legitimace ČSSD?

ROUDNICE NAD LABEM - Dnes už bývalý zastupitel Roudnice nad Labem a lídr kandidátky ČSSD v posledních komunálních volbách Vladimír Vlk se k 31. červenci 2017 vzdal politické funkce.


Strana 1 z 34
1 2 3 »»