Zlatý závěr pro mažoretky Mini Sluníčko Most

Mažoretky Mini Sluníčko. Foto: archiv Kristýna Süttöová
Mažoretky Mini Sluníčko. Foto: archiv Kristýna Süttöová

Most /U NÁS TO ŽIJE/ - V pátek 12. června 2015 se mažoretky Mini Sluníčko Most zúčastnily Mažoretkové soutěže v Duchcově. Tato soutěž se každoročně těší velké účasti, což platilo i o letošním ročníku, kde se naše mažoretky setkaly s početnou konkurencí.

Reklama

Nejdříve se Mini Sluníčko předvedlo se svou choreografií Carlito, která porotu uchvátila a mostecké mažoretky z Mini Slunčíko si tak odnesly letos svou poslední zlatou medaili.

Tímto byla sestava Carlito oceněna zlatem již po deváté. Zlatá skončila také malá sólistka Nikolka Dakherová, která taktéž bojovala s těžkou konkurencí. Finále celého dne zakončilo mažoretkové duo Tereza Riegerová a Pavla Fojtová, které se umístilo na krásné druhé příčce.

Pro mažoretky Mini Sluníčko Most to byla poslední soutěž letošní neskutečně úspěšné sezóny. Za jejich letošní snažení si totiž odnesly celkem 42 titulů. "Všichni už se po prázdninách těšíme na další krásné sestavy a budeme doufat, že naše mažoretky budou stejně úspěšné jako doposud."

Zároveň mažoretky Mini Sluníčko Most zvou všechny zájemkyně ve věku 5 - 7 let (po domluvě možno starší) na nábor, který proběhne dne 8. září v 16:00 v tělocvičně 18. ZŠ Most.

Autor: Kristýna Süttöová a mažoretky Mini Sluníčko Most

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře