Tanečníci ze studia Kamily Hlaváčikové jsou mistry Evropy

Tanečníci. Foto: archiv Kamila Hlaváčiková
Tanečníci. Foto: archiv Kamila Hlaváčiková

Most - Mistrovství Evropy v tanci ovládlo o víkendu 19. – 20. března 2016 parket hotelu Korston v Moskvě. Velké taneční klání přilákalo stovky soutěžících z několika zemí světa. Své želízko v ohni tu měl také Most, který bravurně reprezentovali tanečníci ze studia Kamily Hlaváčikové.

Reklama

Titul mistra Evropy pro Most získala skupina Angels 2 s taneční formací Madagaskar a s choreografií Frozen získala stříbro, tedy Více mistr Evropy. Kromě toho vybojovali tanečníci ještě další 2. titul vicemistrů Evropy, a to konrétně skupina Diamonds za choreografie Mueve la cadera a Cheetah sister. Tato skupina přivezla i titul ll. Vicemistr Evropy za choreografii La revolución.

Dařilo se i v disciplíně duo, kde se ke stříbrné příčce protančily a titul vicemistra přivezly Anetka Lejčková a Pája Černá.

Bodovali i sólisté. Krásné čtvrté místo obsadila Maruška Hellmichová. Pátá skončila Pája Černá a na šestém místě se umístily Nathálie Kučabová, Barbora Kalbáčová, Michaela Matějovicová a Anička Ptáčková. Dále taneční studio získalo hlavní cenu organizátorky soutěže.

Velké poděkování patří trenérkám a choreografkám Kamile Hlaváčikové a Martině Smitkové. Určitě nemůžeme zapomenout na rodiče, kteří nás do Moskvy doprovázeli a moc nám pomáhali a dětem dělali úžasnou atmosféru. Určitě velké poděkování patří mamince Taťáně Kostkové, která pomáhala s přípravou do Moskvy a po celou dobu překládala a vše v Moskvě zařizovala. Určitě nesmíme zapomenout na rodiče dětí a partnerům TSKH, bez kterých bychom se na tuto soutěž nedostali. No a především všem soutěžícím dětem, protože to bylo opravdu velice náročné.

Autor: Kamila Hlaváčiková

Tanečníci
Tanečníci
Tanečníci
Tanečníci
Tanečníci
Tanečníci


Reklama

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře