Taneční studio Kamily Hlaváčikové úspěšně zahájilo taneční sezónu 2016

Mažoretky. Foto: archiv Kamila Hlaváčiková
Mažoretky. Foto: archiv Kamila Hlaváčiková

Most /U NÁS TO ŽIJE/ - V pátek 8. ledna 2016 se studio zúčastnilo mezinárodního festivalu Zimní pohádka. Tato akce se konala v pražském divadle Hybernia. Akce byla velmi náročná, protože choreografie, které taneční studio na tento festival přihlásilo, nejprve v dopoledních hodinách bojovaly o postup na večerní Galakoncert, a to formou konkurzu.

Reklama

Nejen v konkurenci českých, ale i zahraničních tanečních škol vybojovalo studio titul Laureát I. stupně, tedy 1. místo, v disciplíně mažoretky a to skupina Kameličky 2 pod vedením Jany Havlíkové a Taťány Sklenářové.

V kategorii děti získala skupina Angels pod vedením Kamily Hlaváčikové a Martiny Smitkové titul Laureát II. stupně (2. místo) a v juniorské kategorii získala titul Laureát II. stupně (2. místo) skupina Diamonds pod vedením Kamily Hlaváčikové.

Ve večerních hodinách se děti odjely ubytovat do hotelu, kde potřebovaly načerpat síly na druhý den, protože jely reprezentovat Českou republiku na vystoupení do Berlína. Tato reprezentace se velmi zdařila a děti získaly pozvánku na festival tance do Berlína a do Francie.

Zasloužený odpočinek, zábava a odměna, to všechno čekalo na děti po těchto dvou náročných dnech v podobě nedělního výletu do Tropical Islands, kde si to děti náramně užily.

Všem moc gratuluji a děkuji za úspěšnou reprezentaci nejen tanečního studia, města Mostu, ale i České republiky.

Autor: Kamila Hlaváčiková

Reklama

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře