Novinky ve ski areálu Klíny pro zimu 2015-2016

Lyžaři. Foto: archiv MojeMostecko.cz
Lyžaři. Foto: archiv MojeMostecko.cz

Klíny - Jakmile počasí dovolí, zimní provoz zahájí Skiareál Klíny v Krušných horách. Jaké jsou novinky pro zimní sezónu 2015-2016?

Reklama

Především online prodej skipasů. Skipasy si lze zakoupit přes e-shop, takže je tu možnost vyhnout se frontě u pokladny.

Místo snowparku vznikla modrá, široká a pohodlná sjezdovka pro začátečníky, dlouhá 300 metrů, tedy poma. Naopak snowpark byl přesunut na sjezdovku Pařezovka.

Večerní lyžování každý den (17-20 hod.). S tím souvisí i vylepšené osvětlení sjezdovky Poma.

Po 3 letech došlo k mírnému zdražení skipasů. Celodenní skipas pro dospělého v hlavní sezoně stojí 430 Kč (o 40 Kč víc než vloni). Zařadilo se však zvýhodněné jízdné pro zákazníky, kteří chtějí využívat pouze sjezdovku Pomu, kde celodenní skipas na vlek K1 pro dospělého v hlavní sezoně stojí jen 330 Kč.

Oblíbená novinka minulého roku - multičasový skipas
Skipas je nabitý na 10 hodin lyžování s časovým odpočtem po 30-ti minutových blocích, které si můžete je vyčerpat kdykoli během sezóny.

Mezi další novinky patří nové wellness hotelu Emeran. Návštěvníkům je k dispozici finská sauna, bio-sauna, Kneippův chodník a různé druhy masáží. Před lyžováním se můžete protáhnout a rozcvičit v posilovně.

Zlepšení služeb spočívá i v posíleném zasněžovacím systému, neboť počasí je nevyzpytatelné. Vytvoření nových parkovacích míst, ta vznikla u Penzionu Stará škola.

ČTĚTE:  Novinky ve ski areálu Klínovec pro zimu 2015-2016

Novinky ve ski areálu Telnice pro zimu 2015-2016

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře