Mostecké Panterky zahájily sezónu sbírkou medailí

Panterky Most. Foto: Renáta Vnenková
Panterky Most. Foto: Renáta Vnenková

MOST - Druhou lednovou sobotu zahájily Mostecké Panterky svou první soutěžní sezónu. Dne 14. ledna 2017, kdy střechy, chodníky i silnice přikryla sněhová peřina, byla tělocvična základní školy v Oseku zaplněna více než šesti sty účastníky 15. ročníku soutěže Dance CUP Osek 2017.

Reklama

Panterky se představily s novými týmovými chorografiemi a vedly si vskutku skvěle. Nejmladší děvčata vystoupila s náčiním baton v choreografii Výlet do ZOO, a i přesto, že pro většinu z nich to byla úplně první soutěž v životě, zvládla ji na jedničku a právem si odvezla zlaté medaile.

Starší děvčata vystoupila rovněž s náčiním baton, a to v choreografii Tanzanie. Jejich naprosto vynikající výkon ocenila porota taktéž zlatými medailemi. Při třetím vystoupení, kdy náčiní baton vystřídaly pompony, se děvčata představila s choreografií V rytmu Irska.

I tady podala vynikající výkon a vybojovala stříbrnou příčku. Zlatý hattrick tak utekl doslova o vlásek. Příjemným bonusem soutěže je titul Miss Dance CUP Osek, který v nejmladší kategorii porota udělila teprve sedmileté Nele Šidlichovské.

Mostecké Panterky trénují 3x týdně v tělocvičně Základní školy Okružní (18. ZŠ Most) pod vedením trenérky Terezy Riegerové, a to za finanční podpory statutárního města Mostu.

Panterky Most
Panterky Most
Panterky Most
Panterky Most

Autor: Renáta Vnenková

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře