V Mostě a Litvínově probíhá Zimní olympiáda dětí a mládeže

Logo Olympiáda dětí a mládežeLogo Olympiáda dětí a mládeže

Mostecko - Hry sedmé zimní olympiády dětí a mládeže probíhají v Ústeckém kraji. Mladí sportovci poměří své síly na různých místech a v různých disciplínách, například mostecký zimní stadion nabídne soutěže krasobruslařů a rychlobruslařů. V Litvínově poměří síly mladí hokejisté.

Reklama

Slavnostní zahájení je naplánováno na zimním stadionu v Chomutově v neděli 17. ledna 2016 od 15 hodin.

Krasobruslaři se v Mostě představí v pondělí 18. a v úterý 19. ledna, v následujících dvou dnech pak budou následovat soutěže rychlobruslařů.

Kromě mosteckého zimního stadionu nabídnou své prostory i zimní stadiony v Chomutově a Litvínově, Skiareál Klínovec, Golf Resort Cínovec a městské divadlo v Chomutově. Součástí her bude i doprovodná divácká soutěž.

Na Zimním stadionu Ivana Hlinky se uskuteční zápasy skupiny A v ledním hokeji, a to ve dnech 18.-20. ledna vždy od 8.30 do 20 hodin, 21. ledna od 9 do 11 hodin, poté od 11.30 hodin následuje utkání o 3. a 4. místo. Finále se v ten samý den hraje v Chomutově od 12.15 hodin.

Na olympiádu přijedou ti nejlepší z nejlepších, aby reprezentovali svůj kraj.

Zastoupení v ní má přirozeně i Ústecký kraj, jehož výběr uvidíme na litvínovském ledě 18. ledna od 12.30 do 14 hodin v boji s Moravskoslezským krajem a od 18.30 do 20 hodin s Jihomoravským krajem. Druhý den 19. ledna se Ústecký kraj pustí do boje s Karlovarským krajem od 12.30 do 14 hodin a se Zlínským krajem od 18.30 do 20 hodin. Ve středu 20. ledna pak Ústecký kraj nastoupí ve 12.30 do 14 hodin proti Pardubickému kraji a od 16.30 do 18 hodin proti Kraji Vysočina.

ČTĚTE:  Chomutov a Klínovec je centrem Zimní olympiády dětí a mládeže

Na Cínovci probíhá Zimní olympiáda dětí a mládeže

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Dopravní podnik chce lidi v MHD, a tak koupí nové trolejbusy a autobusy Dopravní podnik chce lidi v MHD, a tak koupí nové trolejbusy a autobusy
V pátek bude veškerá doprava v Ústí zdarma V pátek bude veškerá doprava v Ústí zdarma
Boj o Podřipskou nemocnici. Co mělo být rozbuškou sporu, který graduje? Boj o Podřipskou nemocnici. Co mělo být rozbuškou sporu, který graduje?

Liberecký recept? Hrát jednoduše a hodně střílet, říká Martin Bakoš Liberecký recept? Hrát jednoduše a hodně střílet, říká Martin Bakoš
Na postup jsme se hodně nadřeli, uznal jablonecký Masopust Na postup jsme se hodně nadřeli, uznal jablonecký Masopust
Tranzitní dopravu v Chrastavě a Nové Vsi nechceme, říkají místní Tranzitní dopravu v Chrastavě a Nové Vsi nechceme, říkají místní


Komentáře