Úpadek mosteckého fotbalu pokračuje! Ředitel dokonce napadl sudího

Z utkání Baníku Most. Foto: Facebook Baník Most
Z utkání Baníku Most. Foto: Facebook Baník Most

Most - Fotbalisté Baníku Most ještě před několika lety startovali v nejvyšší české fotbalové soutěži a do kádru Baníkovců patřila taková jména jako Martin Vaniak či Horst Siegl. Zhruba o sedm let později se mostecký fotbal pohybuje až ve třetí lize a sportovní ředitel klubu Anton Stehlík musí zaplatit pokutu za napadení rozhodčího.

Reklama

FK Most sestoupil v minulé sezóně z Fotbalové národní ligy (2.liga) až do ČFL. Ani tam se ale severočeským fotbalistům nedaří, ačkoli je nedávno posíilil zkušený Patrik Gedeon z Dukly Praha.

Most vyhrál v prvním kole ČFL, od té doby už ale nebodoval včetně poslední porážky s Benátkami 0:2 a v tabulce je po pěti kolech se třemi body až na sedmnáctém místě. Horší jsou zatím už jen Čáslav, Brozany a Benešov.

Kromě zatím neúspěšného počínání mosteckého celku v ČFL trápí nyní klub i pokuta pro ředitele Antona Stehlíka mladšího.

Ten v pohárovém utkání MOL Cupu navštívil asistenta sudího Pavla Rejžka v kabině rozhodčích. Jeho návštva v kabině byla popsána jako inzultace rozhodčího. Klub nyní musí zaplatit pokutu 100 tisíc korun, Stehlík pak 10 tisíc korun.

Most v pohárovém utkání prohrál a vypadl. Klub si na sudího během zápasu stěžoval, Stehlík pak měl rozhodčího udeřit do čelisti, nyní to však popírá. Disciplinární komise byla ale na straně rozhodčího a potrestala Most.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře