Trenér Řeháček nahradil v Mostě Baďoučka

Josef Řeháček. Foto: archiv HC Most
Josef Řeháček. Foto: archiv HC Most

Most - K zajímavé trenérské změně došlo v prvoligovém hokejovém klubu HC Most. Dosavadní hlavní kouč Václav Baďouček přijal nabídku z extraligových Pardubic na post asistenta. A mostecké hokejisty povede v nadcházející sezóně Josef Řeháček.

Reklama

Nový kouč si možnosti trénovat v Mostě váží i z toho důvodu, že zdejší klub úzce spolupracuje s HC Verva Litvínov, novopečeným mistrem české extraligy. „Budeme se snažit, aby mostečtí hráči byli dobře trénovaní a v případě potřeby mohli nastupovat i za litvínovský celek. To je impuls pro mě a jistě i samotné hokejisty,“ svěřil se Josef Řeháček na klubovém webu.

By sezóna začne až v září, má trenér jasno o cílech. „A tím je účast v play-off,“ nezastíral kouč.

HC Most se v první lize potká s řadou zvučných soupeřů, což může jen zvýraznit zájem o hokej v Mostě. Na místní stadión tedy přijede mj. i Slavia Praha, která letos sestoupila z extraligy. Ale i HC Rytíři Kladno, ČEZ Motor České Budějovice, Dukla Jihlava, Slovan Ústí nad Labem, HS Třebíč, SK Kadaň, Litoměřice, také nováček HC Přerov.  „Výčet soupeřů je pestrý a svědčí o tom, že první liga má svou kvalitu,“ uvědomil si nově příchozí trenér.

Josef Řeháček je bývalým hráčem Liberce. Trenérsky působil ve více klubech -  např. v Jablonci nad Nisou, tehdy prvoligovém Vrchlabí (jeho svěřencem byl v tamním mužstvu i olympijský vítěz Jan Čaloun). Má za sebou i angažmá v prvoligových Litoměřicích, takže dobře zná prostředí této soutěže.

Reklama

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře