Mostecko - AKTUALITY

Autodrom vs. spolek. Kauza eskaluje, padají žalobyAutodrom vs. spolek. Kauza eskaluje, padají žaloby

MOST - Vleklý spor o hluk z mosteckého autodromu má pokračování. Firma, která areál vlastní, podala žalobu na spolek, který si na hluk ze závodní dráhy stěžuje. Jeho členové se chtějí bránit.

Hádky o protihlukovou vyhlášku. Kraj ji zrušil, město Most se chce bránitHádky o protihlukovou vyhlášku. Kraj ji zrušil, město Most se chce bránit

MOST - Boj o protihulkovou vyhlášku v Mostě bude pokračovat. Krajský úřad ji sice zrušil, ale mostecká radnice se chce bránit.

V Mostě se zřítil pravoslavný kostelV Mostě se zřítil pravoslavný kostel

MOST - Důsledkem vichřice z noci ze soboty na neděli, která se prohnala Českou republikou, a také Mosteckem, se v neděli zřítil v Mostě pravoslavný kostel.


V Mostě Lidl otevírá druhou prodejnuV Mostě Lidl otevírá druhou prodejnu

MOST - V ulici Jiřího z Poděbrad otevírá novou atypickou prodejnu maloobchodní řetězec Lidl. Ten využil místa i objektu po bývalé uzavřené prodejně.

V Mostě slaví Mezinárodní den seniorů, v rámci oslav dorazí i prezident ZemanV Mostě slaví Mezinárodní den seniorů, v rámci oslav dorazí i prezident Zeman

MOST - V Mostě v těchto dnech slaví Mezinárodní den seniorů. Na mosteckém náměstí se sešli senioři z celého Ústeckého kraje. A to v předvečer 1. října, na který tento mezinárodní den připadá.

Mostecký aquadrom se zavřel. Po opravě bude modernějšíMostecký aquadrom se zavřel. Po opravě bude modernější

MOST - V pondělí došlo k uzavření mosteckého aquadromu. Po jeho opravě ale čeká na návštěvníky zmodernizovaný provoz tohoto zařízení.


Na mosteckém autodromu se představí vozy ŠkodaNa mosteckém autodromu se představí vozy Škoda

MOST - Na sobotu se v areálu mosteckého autodromu rýsuje zajímavá událost. Své vozy tam představí přední evropská automobilka Škoda.

Mostecký soud projedná výbuch v chemičceMostecký soud projedná výbuch v chemičce

MOST - V srpnu 2015 došlo k havárii v litvínovské chemičce. Teď se případ dostává k soudu. Podle něj se výbuchu dalo zabránit. Obžalobě tak čelí dva lidi z Unipetrolu.

Požár: U Litvínova zase hořela skládkaPožár: U Litvínova zase hořela skládka

LITVÍNOV - Hasiči museli řešit požár skládky Celio u Litvínova. V pondělí večer tam začal hořet odpad.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukceLipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidi…

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydleníV Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by …


Strana 3 z 40
«« 1 2 3 4 5 »»