Snad se dostaneme do desítky zaručující předkolo play-off, přeje si Michal Trávníček

Foto: Ladislav Chlíbek
Foto: Ladislav Chlíbek

Chomutov - Hokejisté Vervy Litvínov z jedenácti přípravných zápasů vyhráli pouze čtyři. Naposledy podlehli v generálce na Tipsport extraligu Chomutovu 1:3. Zkušený útočník Vervy Michal Trávníček ale zůstává v klidu a věří, že tým bude v sezóně silný.

Reklama

Litvínov v generálce na Tipsport extraligu podlehl Chomutovu 1:3. Zkušený útočník Vervy Michal Trávníček, ale z porážky vědu nedělá. "Srpnové zápasy nemají úplně vypovídající hodnotu, protože v sezóně to mnohdy vypadá jinak. Příprava je ale samozřejmě důležitá, ale věříme, že vstup do sezóny zvládneme," vyprávěl forvard Litvínova.

Jaké budou mít Chemici v sezóně ambice, když po mistrovské sezóně v roce 2015 hráli v uplynulém ročníku pouze baráž o udržení v extralize?

"Chceme se dostat do desítky zaručující postup do předkola play-off. Baráž nebo play-out samozřejmě nikdo hrát nechce. Vloni jsme dlouho, vlastně až do poloviny sezóny, pořád byli pod desátým místem a bylo náročné ztrátu ve zbytku sezóny dohánět," nastínil Michal Trávníček.

A jaká je síla litvínovského týmu? "Zatím je brzo na hodnocení. Někteří hráči přišli, někteří odešli. Ale hodnotit můžeme až po několika extraligových zápasech. V ostrých duelech tým přece jen vypadá jinak než v přípravném období," spekuloval Trávníček na závěr.

Litvínov vstoupí do nového ročníku hokejové extraligy v pátek 9. září na ledě Olomouce.  A bude spoléhat i na útočné kvality Michala Trávníčka, který v litvínovském dresu vstoupí již do sedmnácté sezóny v extralize.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře