Ruší se oddělení v Nemocnici Most? Jsou to fámy, tvrdí Krajská zdravotní

Nemocnice Most. Foto: archiv MojeMostecko.czNemocnice Most. Foto: archiv MojeMostecko.cz

Most - Mostem se šíří zvěsti, podle kterých se ruší konkrétní zdravotnická oddělení mostecké nemocnice. Vedení Krajské zdravotní to považuje za nepravdivé fámy.

Reklama

"Během několika měsíců se v rámci probíhající rekonstrukce nemocničních pavilonů řada oddělení stěhovala a další se ještě stěhovat budou, v nemocnici tedy jsou, některá však momentálně na jiných, než obvyklých místech, žádné z nich však neubylo," reagoval v prohlášení Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní.

"Tvrdí-li někdo něco jiného, pak z nedorozumění nebo se záměrem. Jakým? To ví asi jen tvůrce fámy, která naprosto zbytečně klame a znejišťuje mosteckou veřejnost,"
doplnil.

Podle Petra Fialy se spektrum poskytované zdravotní péče naopak rozšíří o nové oddělení. "A také zcela v novém bude navíc i mostecká porodnice," dodal.

ČTĚTE:  Mostecká nemocnice není horší než ostatní, říká krajský radní Stanislav Rybák

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Dopravní podnik chce lidi v MHD, a tak koupí nové trolejbusy a autobusy Dopravní podnik chce lidi v MHD, a tak koupí nové trolejbusy a autobusy
V pátek bude veškerá doprava v Ústí zdarma V pátek bude veškerá doprava v Ústí zdarma
Boj o Podřipskou nemocnici. Co mělo být rozbuškou sporu, který graduje? Boj o Podřipskou nemocnici. Co mělo být rozbuškou sporu, který graduje?

Liberecký recept? Hrát jednoduše a hodně střílet, říká Martin Bakoš Liberecký recept? Hrát jednoduše a hodně střílet, říká Martin Bakoš
Na postup jsme se hodně nadřeli, uznal jablonecký Masopust Na postup jsme se hodně nadřeli, uznal jablonecký Masopust
Tranzitní dopravu v Chrastavě a Nové Vsi nechceme, říkají místní Tranzitní dopravu v Chrastavě a Nové Vsi nechceme, říkají místní


Komentáře