Předprázdninová část DRFG Mostecké ligy dohrána

Z utkání malé kopané. Foto: Mostecká liga
Z utkání malé kopané. Foto: Mostecká liga

MOST - Neúplným dvanáctým kolem byla tuto neděli zakončena předprázdninová část DRFG Mostecké ligy. V něm na sebe za pro fotbal velmi příjemného počasí narazilo ve čtyřech zápasech osm týmů ligy.

Reklama

Kolo bylo zahájeno střetem mezi FC Levels a Hospodou ULITA. Ta dala rázně zapomenout na svou týden starou kontumaci a tentokrát se sešla ve velmi silné sestavě. FC Levels pak dokázala porazit v poměru 16:4 po poločase 7:0. Hned jedenácti kanadskými body se pod to podepsal jejich hráč Vladimír Pátek (6+5), který se tak stal bodujícím i střelcem kola. Jen lehce za ním zaostal Vít Popelka (5+5). Šest bodů bralo jejich třetí útočné eso Stanislav Levý (2+4). V barvách poražených vynikl střelec hattricku Václav Harnisch. Ještě o bod více však zaznamenal jeho spoluhráč Radek Mikeska (1+3), což znamená, že zařídil všechny góly svého týmu.

Druhým utkáním dne byl střet mezi FC Katalánci SWAG a FC Jeptišky. Ten pro sebe Jeptišky ukořistily výsledkem 8:2 po poločase 4:1. Pěti body táhl vítěze Daniel Kasal (3+2), po čtyřech pak brali Antonín Fišer a Jaroslav Horský (oba 2+2). I za Katalánce pálil navrátilec ze sobotního turnaje v Marienbergu. Oba jejich góly vsítil Daniel Rulf po nahrávkách Luboše Božovského. Brankář Jeptišek, Václav Šlégr, se stal s pouhými obdrženými dvěma góly brankářem kola a jako kapitán dovedl Jeptišky k tomu, že prázdninovou přestávku stráví bez ztráty bodu na prvním místě tabulky.

Třetí zápas dne proti sobě svedl FC Gunners Most a Inseminátors FC. Ti si jistě představovali pohodovější zápas, než je nakonec čekal. Ale Gunneři opět ukázali, že se již stali silou, kterou je třeba brát vážně. Přes velmi dobrý výkon však přeci jen nakonec padli 3:6 po půli 1:3. Střelcem hattricku se v barvách Inseminátors stal Pavel Jarolím (3+0). Třemi kanadskými body se mu vyrovnal Jan Pyskatý (0+3). Dvakrát přesně pálil ještě Jan Ladomerský. Výborně za Gunners opět zahrál Filip Kosman (1+1). Dále skórovali Petr Bernhard a Dušan Marušík ml. (oba 1+0).

Posledním zápasem dne bylo utkání mezi proOFFICE a Old Bridge. Tým proOFFICE se opět sešel bez jediného hráče na střídání a po zranění Zdeňka Kušníra již pro Old Bridge nedokázal představovat větší překážku. Zápas nakonec skončil vítězstvím Old Bridge 14:5 po poločase 6:1. Hned devětkrát bodoval Michal Broskovics (6+3), který se tak dělí s Vladimírem Pátkem o titul střelce kola. Sedmi kanadskými body se k němu připojil Martin Krupka (2+5), pěti Jiří Rain (2+3) a třemi Ladislav Friček (0+3). Ofenzívu poražených táhli zejména Tomáš Beran (3+1) a Aleš Janeček (1+2).

Prázdniny tedy stráví na prvních třech místech tabulky FC Jeptišky (33 bodů) před Gamblers Most (27) a Inseminátors FC a FC Katalánci SWAG (oba týmy 24).

Kanadské bodování přes prázdniny povede Ladislav Kešner (17+20) z Gamblers Most před Adamem Koudelkou (23+12) také z Gamblers a Martinem Bočkem (20+12) z Inseminátors FC.

Nejlepším střelcem je stále Adam Koudelka (23 gólů) před Martinem Bočkem (20) a Ladislavem Kešnerem (17).

Mezi nejlepší nahrávače pronikl na třetí pozici Vladimír Pátek z Hospody ULITA (15 asistencí). Před ním jsou první Ladislav Kešner (20) a druhý Jakub Hruštinec (16) z FC Jeptišky.

Na pozici nejlepšího brankáře ligy bude přes prázdniny Václav Šlégr (průměr 2,17 obdrženého gólu na zápas) z FC Jeptišky před Ondřejem Bírem (2,50) z Gamblers Most a Ondřejem Murckem (2,56) z Hospody ULITA.

Nyní tedy upadne DRFG Mostecká liga na dva měsíce do svého „letního spánku“ a její boje se opět rozhoří začátkem září.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře