Odehráno jedenácté kolo DRFG Mostecké ligy

Z utkání malé kopané. Foto: Mostecká liga
Z utkání malé kopané. Foto: Mostecká liga

MOST - Mostečtí hráči malého fotbalu nastoupili v barvách svých týmů k pěti zápasům 11. kola DRFG Mostecké ligy. Na tempu jednotlivých utkání i docházce některých z mužstev se podepsaly blížící se prázdniny. Přesto byly k vidění zajímavé jak kolektivní tak individuální výkony.

Reklama

Kolo bylo zahájeno střetem mezi Gamblers Most a proOFFICE. Družstvo proOFFICE se sešlo pouze ve složení 4+1. Gambleři se ovšem férově této skutečnosti přizpůsobili a rovněž ze své sestavy stáhli jednoho hráče. I tak se však jejich kvalita a síla prosadila a nakonec si připsali pohodové vítězství v poměru 16:6.

V dresu vítězů nejvíce úřadoval Zdeněk Macháček (3+5), který se podepsal pod polovinu gólů svého týmu. K němu se pak přidali zejména Adam Koudelka (3+3), Tomáš Karaus a Michal Macháček (oba 3+1), či Robert Dvořák (0+4). Odpor poražených zajišťovali zejména Jan Berka (3+2) a Tomáš Beran (1+2).

Další střet dne proti sobě postavil Old Bridge a FC Levels. K výhře Old Bridge v poměru 7:3 přispěli především Michal Broskovics a Pavel Klárman (oba 2+2) či kapitán české reprezentace do 21 let Lukáš Haspra (1+2). Za Levels vynikli Radek Mikeska a Martin Strasburger (oba 1+1).

V poledne se proti sobě postavili Inseminátors FC a GMS Most. První půli pro sebe Inseminátoři získali pouze těsně 3:2, ale nakonec se mohli radovat z přesvědčivého vítězství 10:5. V jejich dresu podal zcela mimořádný výkon David Schettl (6+3), který se podepsal pod devět z deseti gólů vítězů a stal se bodujícím i střelcem jedenáctého kola. Třemi kanadskými body se k němu připojili Pavel Jarolím (1+2) a Zdeněk Kopas (0+3). V dresu GMS pak odpovídali především Ezequiel Rosendo (1+2) a Dominik Dolejší a David Gábel (oba 1+1).

Čtvrtý zápas kola bohužel nebyl sehrán, neboť hráči Hospody ULITA se nesešli a v tomto utkání tak brali FC Katalánci SWAG kontumační výhru 5:0.

Kolo uzavřelo přesvědčivé vítězství FC Jeptišek nad FC Gunners Most 10:1. V ofenzivě vítězů opět vyčníval Jakub Hruštinec (4+2). Šesti body se mu vyrovnal Daniel Kasal (3+3) a třikrát za Jeptišky bodoval Antonín Fišer (1+2). Za poražené čestný úspěch zaznamenal Petr Fous. V bráně vítězů nastoupil mladší bratr nepřítomného Václava Šlégra Patrik a díky jediné obdržené brance to byl on, kdo se tentokrát stal gólmanem kola.

Prvními třemi týmy jsou i po jedenáctém kole stoprocentní FC Jeptišky o tři body před Gamblers Most a o šest před FC Katalánci SWAG.

V čele kanadského bodování zůstává Ladislav Kešner (17+20) z Gamblers Most, který tentokrát nehrál. O dva body za něj již poskočil Adam Koudelka (23+12) rovněž z týmu Gamblerů. Trojici nejlepších uzavírá Martin Boček (20+12) z Inseminátors FC.

Tato trojice je i nejlepšími střelci ligy byť v jiném pořadí. Nejlepším střelcem je aktuálně Adam Koudelka (23 gólů) před Martinem Bočkem (20) a Ladislavem Kešnerem (17).

Pouze mezi třemi nejlepšími nahrávači ligy jsou jiná jména. Prvním z nich je sice Ladislav Kešner (20 asistencí), ale na druhém místě je Jakub Hruštinec (16) z FC Jeptišky a třetí je David Macko (13) z Gamblers Most.

Nejlepšími třemi gólmany ligy jsou po jedenáctém kole Václav Šlégr (průměr 2,20 obdrženého gólu na zápas) z FC Jeptišky, před Ondřejem Bírem (2,50) z Gamblers Most a Ondřejem Murckem (2,56) z    Hospody ULITA.

Příští neděli má před sebou liga poslední kolo předtím, než se uloží ke svému prázdninovému spánku.

Autor: Aleš Janeček

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře