Mostečtí radní z ANO rezignovali na své funkce

Magistrát města Most. Foto: archiv MojeMostecko.cz
Magistrát města Most. Foto: archiv MojeMostecko.cz

Most - Berenika Peštová, Jan Schiller a Vladimíra Ilievová rezignovali na své funkce radních. Nebyli spokojení s chodem koalice Severočechů, KSČM a ANO. Podle jejich názoru na ně byl vyvíjen tlak kvůli osobním zájmům ostatních členů koalice.

Reklama

Nyní už bývalí radní svojí rezignaci oznámili dopisem adresovaným primátorovi města Most Janu Paparegovi.

Z titulu vzniklé koalice jsme získali 3 místa v Radě města Mostu, abychom se mohli aktivně podílet na jeho rozvoji a mohli plnit body volebního programu.
Bohužel nám toto nebylo umožněno a byl na nás neustále vyvíjen tlak, který se týkal osobních zájmů členů rady za hnutí Severočeši Most

„Z titulu vzniklé koalice jsme získali 3 místa v Radě města Mostu, abychom se mohli aktivně podílet na jeho rozvoji a mohli plnit body volebního programu," sdělili v dopise Berenika Peštová, Jan Schiller a Vladimíra Ilievová.

„Bohužel nám toto nebylo umožněno a byl na nás neustále vyvíjen tlak, který se týkal osobních zájmů členů rady za hnutí Severočeši Most," informovali.

„Vzhledem k těmto skutečnostem jsme se rozhodli, že nebudeme „otroky“ mocenských manýrů panujících ve vedení města Mostu," vysvětlili politici v dopisu.

Politici odcházejí z funkce radních, ale nadále zůstávají zastupiteli v opozici.

ČTĚTE: Politici-podnikatelé bojují o vliv a lokální média tomu napomáhají

Mostecký převrat na radnici. Je viníkem Jiří Zelenka?

V Mostě se rozpadla koalice. Skončí primátor Jan Paparega?

Reklama

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře