Mostečtí radní si rozdělili kompetence, odvolali redakční radu Mosteckých listů

Mostecký magistrát. Foto: archiv MojeMostecko.cz
Mostecký magistrát. Foto: archiv MojeMostecko.cz

Most - Personální rošáda v městských novinách i v městských organizacích. Mostečtí radní odvolávali a jmenovali členy redakční rady či představenstev společností.

Reklama

Hlavně personálie měli na svém jednání radní města. Rozdělili si kompetence, proměnili redakční radu i odvolávali bývalé politiky z městských firem.

Marek Hrvol je náměstek primátora pro rozvoj, majetek a městské služby, Vladimíra Ilievová je náměstkyně primátora pro ekonomiku a majetkové účasti, Markéta Stará je náměstkyně primátora pro školství, kulturu, sociální věci, zdravotnictví a informatiku.

Radní dále odvolali z redakční rady Mosteckých listů Hanu Jeníčkovou, Luboše Pitína, Helenu Veverkovou, Karla Novotného, Libuši Hrdinovou, Jiřího Rumpíka a Alenu Sedláčkovou.

Naopak do redakční rady byli zvoleni Jan Paparega, Marek Hrvola, Vladimíra Ilievová, Markéta Stará, Vlastimil Vozka, Václav Hofmann a Alena Sedláčková.

Kromě toho radní Mostu dovolali členy představenstev Dopravního podniku, Hipodromu Most, Městského divadla, Mostecké bytové, Sportovní haly Most, Technických služeb. Současně jmenovali nové členy.

ČTĚTE:  Změny na mosteckém magistrátu. Končí tajemnice Jaroslava Boudová

Jan Paparega byl zvolen primátorem Mostu

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře