Mostečtí fotbalisté ovládli derby s Ústím po gólech Veselinoviče a Avdiče

Vít Razsyk. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Vít Razsyk. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústí n/L., Most - Třemi góly v řadě v podání bosenských hráčů Veselinoviče a Avdiče fotbalisté Baníku Most otočili nepříznivý vývoj pátečního (22.8.2014) severočeského derby druhé ligy na půdě Ústí nad Labem. Vítězství 3:1 posunulo Mostecké blíž ke středu tabulky, zatímco Ústečtí zůstávají i po čtyřech kolech bez výhry.

Reklama

Diametrálně odlišné proto bylo hodnocení trenérů obou celků. Spokojenost panovala na straně Baníku Most, což dokládá pohled kouče Víta Raszyka. "Zápas jsme si užili a teď máme tři dny volna," usmíval se a netajil pozitivní pocity z výsledku.

"Proti Třinci v minulém duelu jsme hráli paradoxně lépe, než v Ústí, ale nebyly z toho body. Nyní si odvážíme důležité vítězství. Pokaždé se snažíme o útočný fotbal s řadou střel. Pokud navážeme na efektivitu z Ústí, nemusíme se ničeho bát," liboval si Vít Razsyk.

"Myslím, že jsme Ústí zaskočili natolik, že domácí nedokázali podržet míč. Naši hráči šli do soubojů i za cenu sebeobětování a měli jsme Mladena Veselinoviče, který dal dva góly. K tvrdosti, kterou druhá liga vyžaduje, přidal i útočnou kreativitu," dodal Raszyk.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře