Mostecká liga: Vladimír Pátek z Hospody ULITA bodoval hned desetkrát

Z utkání malé kopané. Foto: Mostecká liga
Z utkání malé kopané. Foto: Mostecká liga

MOST - Ač polovina května, přesto čekalo na hráče DRFG Mostecké ligy na hřišti 11. ZŠ Most tuto neděli počasí spíše aprílové. V rámci kompletního osmého kola bylo odehráno pět zápasů.

Reklama

Kolo otevřel střet mezi FC Katalánci SWAG a GMS Most. Hráči GMS Most dokázali zvítězit v posledních čtyřech kolech a jistě pomýšleli na prodloužení této série. Velmi dobře hrající Katalánci však byli nad jejich síly, když dokázali zvítězit 6:3 po poločase 2:1. Stejně tak by ovšem šlo napsat, že 6:3 zvítězil Jaroslav Holman, neboť jeho jméno nesly všechny góly vítězů (2+4). Výrazněji se ještě prosadili Ladislav Kobylák (2+0) a David Hosnedl (1+1). Góly poražených vsítili Michal Pilař, Luboš Podhora a Vladimír Wagner (všichni 1+0).

V druhém zápase dne došlo na největší debakl kola, když proOFFICE podlehli Hospodě ULITA v poměru 4:13. Hned deset gólů vítězů zařídil Vladimír Pátek (6+4), který se tak jednoznačně stal bodujícím i střelcem kola. Z ofenzivní smršti dokázali ještě výrazněji těžit David Rubáš (2+4), Stanislav Levý (2+1), Jiří Levý (2+0) či Vít Popelka (0+2). Za poražené dvakrát bodoval Filip Těšitel (1+1).

V poledne se proti sobě postavili neporažené FC Jeptišky a Old Bridge. Mužstvo Old Bridge se oproti minulému týdnu sešlo tentokrát v konkurenceschopném složení a musí tak jen litovat, že to bylo zrovna proti silným Jeptiškám. Old Bridge sice po dobrém výkonu, ale přesto podlehli 2:6. K výhře dotáhla Jeptišky především dvojice Diego Da Silva a Marek Olah (oba 2+1). Dvěma body se připojil Václav Zaspal (0+2). Za Old Bridge odpovídali Lukáš Haspra (1+1) a Michal Broskovics (1+0). Brankář Jeptišek, Josef Grundza, se díky pouhým dvěma obdrženým gólům stal gólmanem kola.

Následoval tahák kola mezi třetími Inseminátors FC a druhými Gamblers Most. Gambleři po týden starém klopýtnutí s Jeptiškami tentokrát nezaváhali a Inseminátors porazili v poměru 9:5 po poločase 2:2. Nejproduktivnějšími v zelenočerných barvách byli Ladislav Kešner (3+2), Tomáš Režný (3+1), či Robert Dvořák, Tomáš Karaus a Adam Koudelka (všichni 1+1). V týmu Inseminátors opět úřadoval Martin Boček (2+1). Dvěma body se připojil Jan Pyskatý (1+1).

V posledním utkání dne došlo letos poprvé na remízu a tím pádem také na novinku tohoto ročníku, tedy penaltový rozstřel za jeden bonusový bod navíc. Ten pro sebe nakonec urvali FC Gunners Most, kteří po konečném skóre 4:4, dokázali porazit FC Levels 4:3 na penalty.

Po osmém kole jsou na čele tabulky FC Jeptišky o tři body před Gamblers Most a o šest před trojicí Inseminátors FC, GMS Most a FC Katalánci SWAG.

Čelo kanadského bodování ligy stále okupuje Martin Boček (16+10) z Inseminátors FC, před Ladislavem Kešnerem (14+11) z Gamblers Most a Jakubem Hruštincem (9+12) z FC Jeptišky.

Nejlepšími třemi střelci ligy jsou Martin Boček (16 gólů), Ladislav Kešner (14) a Jaroslav Holman (13) z FC Katalánci SWAG.

Nahrávačům vévodí Jakub Hruštinec (12 asistencí) před Ladislavem Kešnerem (11) a dvojicí Martin Boček a Vladimír Pátek z Hospody ULITA (oba 10).

Trojice nejlepších gólmanů má aktuálně složení Ondřej Murcko (průměr 2,57 gólu na zápas) z Hospody ULITA, před Ondřejem Bírem (2,60) z Gamblers Most a Slavomírem Šváchou (2,88) z GMS Most.

Deváté kolo bude odehráno příští neděli a Most tou dobou již bude vědět, zda dokázal uspět na poli Prahy v celostátní DRFG Superlize malého fotbalu.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Autor: Aleš Janeček

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře