Most bude slavnostně rozsvěcovat dva vánoční stromy
Most - Tradičním rozsvícením dvou vánočních stromů začně advent v Mostě. Velký strom bude rozsvícen v neděli 29. listopadu 2015 na 1. náměstí a menší 3. prosince 2015 v ulici Jaroslava Seiferta.
Oběma slavnostním okamžikům bude předcházet kulturní program. Ten bude v prvním případě zahájen v 16 hodin. Připraven je hodinový program, který bude zahrnovat vystoupení Pavla Vítka s orchestrem a žáků Základní umělecké školy F. L. Gassmanna.
Samotné rozsvícení stromu je připraveno na 17. hodinu.
Děti budou navíc moci poslat svá vánoční přání, neboť na místě bude připravena Ježíškova pošta. Rozsvícení menšího stromu v ulici Jaroslava Seiferta, které je naplánováno na 3. prosince od 17 hodin, bude stejně jako v předchozích letech předcházet půlhodinové vystoupení žáků základní školy v ulici Jakuba Arbesa (7. ZŠ).