MojeMostecko.cz je nejdynamičtější značkou v regionu

Claim.Claim.

Mostecko - Trendy se mění velmi rychle a weby ze skupiny SeveročeskýDeník.cz na ně dokážou reagovat. Díky tomu čtenáři a partneři získávají služby, které není v současnosti schopno nabídnout žádné jiné médium v regionu.

Reklama

Seriózní, aktuální, regionální informace, které čtenáře zajímají. V kombinaci s marketingovými řešeními, které oceňují partneři. To tvoří komunikační mix nejdynamičtější mediální značky v regionu Mostecko a Litvínovsko.

MojeMostecko.cz není spojeno s politickou stranou, nikdo ze členů týmu nekandidoval v komunálních volbách, není PR nástrojem několika politických a podnikatelských skupin.

"Naše vize je jasná - být nejčtenějším médiem, které kombinuje lokální informace s důležitými nadregionálními tématy. A pro partnery být první volbou v plánování marketingových kampaní díky unikátním řešením," říká Radek Pešout, šéfredaktor SeveročeskýDeník.cz.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů
Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé
Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna


Komentáře