Litvínov pustil Petera Jánského, Mostu pomůže Tomáš Divíšek

Hokejisté Mostu. Foto: archiv Facebook HC Most
Hokejisté Mostu. Foto: archiv Facebook HC Most

Most - Hokejisty Litvínova opustil útočník Peter Jánský, který léta patřil k osobnostem týmu. Pro novou sezónu ale "Chemici" neprodloužili zkušenému forvardovi smlouvu. Naopak sousední Most dotáhl příchod Tomáše Divíška, který by měl Most vytáhnout do vyšších pater WSM Ligy.

Reklama

"V poslední sezóně jsem byl hodně zraněný, měl zlomenou nohu a utržené rameno, takže jsem ani nečekal nabídku z extraligy," svěřil se Peter Jánský po svém konci v Litvínově.

Jánský nakonec zamířil do prvoligového Kladna. "Volal mi Pavel Patera a měl velký zájem na mém příchodu do Kladna. Na nabídku jsem kývnul, i když nebylo snadné opustit Litvínov, kde jsem hrál dlouho a vyhráli jsme tam titul v roce 2015," prozradil Jánský.

Nyní nejvyšší soutěž Jánský opouští a bude bojovat ve WSM Lize. "Tým bychom měli mít silný a pomýšlet na postup do extraligy. Ale uvidíme, jak to bude vypadat na ledě," dodal Jánský.

Zvučnou posilu naopak přivítal prvoligový Most. Jeho řady rozšířil zkušený útočník Tomáš Divíšek. Ten naposledy hrával v třetiligovém německém Weidenu.

"Vracím se domů, v Mostě mám rodinné zázemí. Už jsem tu několikrát začínal sezónu a pak odešel, tentokrát bych chtěl zůstat v Mostě déle. Snad se nám na ledě bude dařit a Most už nebude hrát jen o holou záchranu," nastínil Divíšek.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře