Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Magistrát města Most. Foto: archiv MojeMostecko.cz
Magistrát města Most. Foto: archiv MojeMostecko.cz

MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.

Reklama

Severočeši Most vládne na mostecké radnici a SMM je v opozici. Možná se ale dočkáme spojenectví. Dva nesmiřitelné tábory k sobě hledají cestu. Avšak z hnutí Severočeši.cz odchází Jíří Zelenka, který vedl nesmiřitelné boje s lidmi okolo triumvirátu František Ryba, Luboš Pitín a Hana Jeníčková, už u toho nechce být.

Jiří Zelenka ukončil členství v hnutí. Důvodem je prý podle iDnes.cz setkání s Jeníčkovou a Rybou na předsednictvu Severočechů. Ti měli být podle Zelenky pozváni Bronislavem Schwarzem, který je zastupitel Lomu a poslanec za ANO.

Právě Schwarz měl k Zelenkovi blízko. Právě Zelenka byl mimo jiné jedním z poslaneckých asistentů Schwarze, ten má i kancelář v Zelenkově objektu.

Spojenectví je ale zřejmě minulostí. Nasvědčuje tomu i vyjádření Bronislava Schwarze.

"On má s každým problém. Rád se soudí, napadá. Já chci situaci zklidnit," citovala MF Dnes Schwarze.

Právě Schwarz pdole svých slov pozval Rybu a Jeníčkovou k jendomu stolu se Zelenkou, aby si vyříkali financování hnutí v minulosti.

Zároveň Schwarz nevyloučil, že by byl schopen se znovu dát dohromady s Rybou i Pitínem, avšak nikoliv s Jeníčkovou.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře