Jan Paparega mosteckým primátorem? Severočeši s ANO se spojí s KSČM

Magistrát města Most. Foto: archiv MojeMostecko.czMagistrát města Most. Foto: archiv MojeMostecko.cz

Most - Novým mosteckým primátorem by se mohl stát Jan Paparega. Kvůli tomu, že uvažovaný Vlastmil Vozka je poslancem a hnutí nyní s ANO řeší možný souběh funkcí.

Reklama

Severočeši Most utvoří koalici s ANO. Společně byli přizváni komunisté. Vyšachováno ze hry tak bylo druhé hnutí Sdružení Mostečané Mostu.

Vítězní Severočeši Most s 18 mandáty vynechali při vyjednávání o koalici Sdružení Mostečané Mostu, které má deset křesel ve 45členném zastupitelstvu města.

Do koalice bylo přizváno ANO, které disponuje šesti mandáty a dále KSČM s pěti mandáty.

V opozici zůstane ODS, ČSSD a Sdružení Mostečané Mostu.

Avšak ještě není zcela jasno o personálním obsazení. Přestože se uvažovalo o tom, že primátorem by se po pauze mohl opět stát Vlastmil Vozka, nakonec by mohl být navržen Jan Paparega.

Vlastimil Vozka je totiž poslancem zvoleným za hnutí ANO a nyní se řeší, zda by mohl plnohodnotně vykonávat i pozici primátora.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Chaos v Teplicích. Anonym nahlásil bombu na nádraží Chaos v Teplicích. Anonym nahlásil bombu na nádraží
Na Ještědu mají problém s tvorbou umělého sněhu. V zimě pomohou nové nádrže Na Ještědu mají problém s tvorbou umělého sněhu. V zimě pomohou nové nádrže
Návštěvnost turnovského aquaparku pokazilo září Návštěvnost turnovského aquaparku pokazilo září

Lidé v Jablonci nechtějí hazard. Bude referendum Lidé v Jablonci nechtějí hazard. Bude referendum
Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Evelína Mertová Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Evelína Mertová
Politizované školství. V Litoměřicích chtějí změnit ředitele gymnázia Politizované školství. V Litoměřicích chtějí změnit ředitele gymnázia


Komentáře