Jak bude probíhat blokové čištění komunikací v Mostě?

Centrum Mostu. Foto: archiv MP Most
Centrum Mostu. Foto: archiv MP Most

Most - Od 23. května 2016 do 14. října 2016 bude v ulicích Mostu probíhat blokové čištění komunikací, které zajišťuje společnost Technické služby města Mostu.

Reklama

Jedná se o zajištění strojního a ručního vyčištění všech silnic, chodníků, parků, nehlídaných parkovišť, kruhových objezdů, podchodů, schodů, autobusových zastávek MHD, stanovišť odpadových nádob, kanálových vpustí a ostatních souvisejících zpevněných a nezpevněných ploch včetně trávníků a keřových porostů. Blokové čištění komunikací bude probíhat dle schváleného harmonogramu.

Blokové čištění komunikací je prováděno po předchozím vyblokování čištěné ulice přenosnými dopravními značkami zakazujícími stání vozidel na komunikaci (silnici, parkovišti, atd.).

Na značce je uvedeno, pro který den platí, je zde vyznačena i doba, po kterou platí zákaz stání vozidel – tj. od 7:00 h. do 17:00 h. Přenosná dopravní značka „zákaz stání“ je umisťována vždy 7 dní před blokovým čištěním v dané ulici. Při porušení této zákazové značky dojde k odtažení vozidla městskou policií a dále bude řešeno jako přestupek.

Reklama

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře