Hokejový Most vstoupil do sezóny porážkou v Ústí

Jiří Zeman. Foto: hokej-litvinov.czJiří Zeman. Foto: hokej-litvinov.cz

Ústí n/L. - Hokejisté HC Most zahájili nový ročník WSM ligy (dříve 1. hokejová liga) porážkou na ledě Ústí nad Labem v rámci severočeského derby. Mostečtí, kteří se budou chtít v lize zachránit, ale nehráli vůbec špatně a na jejich soupisce nalezneme řadu zajímavých jmen!

Reklama

Most prohrál na ledě ústeckého Slovanu 1:3. Ještě po dvou třetinách držel remízový stav 1:1, padl až po chybách ve třetí třetině. Hokejisté Mostu ale podali na cizím ledě solidní výkon a vzhledem k posílené soupisce by jejich šance v soutěži neměly být nízké.

Na soupisce Mostu, litvínovské farmě, nalezneme známá hokejová jména: Jan Alinč, Vojtěch Kubinčák, Petr Přeučil, Kamil Černý, brankář Horák a litvínovští hráči Smolka, Baránek, Kokeš, Havelka a hlavně Jiří Zeman.

Ten patří litvínovské Vervě, ale začátek sezóny tráví v Mostě. "Jsem pořád hráč Litvínova a nyní dostávám herní prostor v Mostě. Jsem rád, že mohu hrát a nemusím jen někde trénovat," říká zkušený obránce, který už toho má za sebou opravdu hodně a eviduejeme ho z angažmá v Kladně, Ústí či Litvínově.

Právě v Ústí zažil úspěšné období a rád se na ústecký stadion vrátil. "V Ústí jsem strávil pět let a bylo to moc pěkné angažmá. Hned se mi vybavily určité momenty a z angažmá v Ústí převládá více těch dobrých. Rád na to vzpomínám. Ústí je nyní v jiné situaci než za mé doby. Je tu méně peněz, jsou tu jiní hráči. Ale proti nám odehráli kvalitní zápas a určitě své kvality ještě prokáží," věří Zeman.

A jak hodnotil zápas s Ústím, který jeho Most prohrál 1:3? "Byl to hodně vyrovnaný zápas. V první třetině mělo Ústí více ze hry, ve druhé jsme byli lepší my a ve třetí šlo o to, kdo udělá víc chyb a bohužel jsme je udělali my," uzavřel protřelý zadák.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů
Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé
Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna


Komentáře