Hokejová horečka stoupá. Fanoušci vzali vstupenky útokem

Čekající fanoušci na lístky. Foto: archiv HC Verva Litvínov
Čekající fanoušci na lístky. Foto: archiv HC Verva Litvínov

Litvínov - Hokejová euforie je na maximum. Fanoušci stáli celou noc na vstupenky, HC Verva Litvínov hraje s Oceláři Třinec ve třetím finálovém utkání už ve středu 15. dubna 2015.

Reklama

První skalní fandové čekali na zahájení úterního předprodeje u pokladen zimáku již od pondělního podvečera. Fronta na lístky natáhla skoro až k restauraci Nudle.

"Z důvodu současné obrovské fronty, aby se dostaly lístky na co nejvíce lidí, tak se snížil počet lístků na osobu na čtyři lístky," informovalo vedení klubu. Předprodej lístků na středeční a čtvrteční zápasy v Litvínově odstartoval v úterý (14.4.2015) v 8.30 hodin. To už se u pokladen tísnily stovky netrpělivých fanoušků.

V nočních hodinách přiváželi strážníci litvínovské městské policie zájemcům horké nápoje. Někteří lidé seděli ve skládacích křesílkách zahaleni v dekách a zimním oblečení.

Vstupenky na finále

Předprodej na 3. a 4. utkání finále Česká pojišťovna play off TELH HC VERVA Litvínov vs. HC Oceláři TŘINEC (středa 15. 4. a čtvrtek 16. 4.) začne v pokladně ZS I. Hlinky jako vždy den před prvním utkáním, tedy v úterý 14. dubna ráno v 8.30 hodin. Předprodej je na oba zápasy, limit je nyní nově 4 lístky na osobu na jeden zápas. K stání stojí 220 Kč (k sezení 350 Kč).

Hodiny předprodeje v pokladně:
Den před utkáním: 8.30 – 11, 14 – 18 (prodlouženo)
V den utkání: 8 – 11, 15 – do začátku utkání

Začátky utkání (oba dny): 17:20 hodin.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře