Hokejová euforie v Litvínově. Fanoušci na stadióně i v ulicích

Diváci sledují finále na zimním stadionu. Foto: Instagram Hokej Litvínov
Diváci sledují finále na zimním stadionu. Foto: Instagram Hokej Litvínov

Litvínov - Zimní stadión Ivana Hlinky v Litvínově byl plný fanoušků, přestože hokejisté hráli na třineckém ledě. Lidé si totiž přišli zafandit do veřejného prostoru a nezůstávali doma.

Reklama

Favorizovní Oceláři Třinec na domácím ledě byli zaskočeni severočeským Litvínovem. Verva vyhrála 3:1 a ujala se vedení série 1:0.

Hokejisté Litvínova v sobotním úvodním finále play off Tipsport extraligy vyhráli ve Werk aréně nad domácím Třincem. Litvínov v sobotním (11.4.2015) utkání zužitkovali tři přesilové hry a počínali si kvalitně v defenzivě.

Hráčům Litvínova se v Třinci sice nedařillo ve hře pět na pět, ale skórovali v přesilovkách. Klíčovým hráčem byl František Lukeš. "Rozhodla naše bojovnost a hlavně výkon Pavla Francouze. Na něm to stojí a patří mu velké díky, udělal 80 procent zápasu," komentoval po vítězném zápase.

"Navíc máme sebevědomí celý rok. Vůbec si nepřipouštíme, že můžeme s někým prohrát. Jdeme do každého zápasu na sto procent. Buď to vyjde, nebo ne. Jsme připraveni od trenérů a hrajeme svoji taktiku," dodal František Lukeš.

Kde koupit lístky na finále

Předprodej na 3. a 4. utkání finále mezi HC VERVA Litvínov – HC Oceláři TŘINEC (středa 15. 4. a čtvrtek 16. 4.) začne v pokladně ZS I. Hlinky jako vždy den před prvním utkáním, tedy v  úterý 14. dubna ráno v 8:30.

Předprodej je na oba zápasy, limit opět 6 lístků na osobu. K stání stojí 220 Kč (k sezení 350 Kč).

Ticketportal.cz (TP)

Lístky prostřednictvím TP bude možno zakoupit od čtvrtka 9. dubna 00:01 hodin do neděle 12. dubna 23:59 hodin.

Toto platí jak pro volný prodej lístků k stání (omezený počet), tak i pro možnost uplatnění rezervace permanentkářů (rezervace proti 4-místnému kódu). Využijte ji! 9. 4.: VOLNÉ LÍSTKY K STÁNÍ NA TP BYLY JIŽ VYPRODÁNY

Permanentkáři mohou uplatnit svou rezervaci buď prostřednictvím TP (viz výše) nebo v pokladně ZS – zde celé úterý 14. dubna, v obvyklých časech (8.30 – 11, 14 – 18).

Hodiny předprodeje v pokladně: Den před utkáním: 8.30 – 11,  14 – 18 (prodlouženo). V den utkání:  8 – 11,  15 – do začátku utkání. Začátky utkání (oba dny): 17:20 hodin.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře